bugün

en değişik şarkıcı.
bebe takliti yapan kartoloşdur.
Bu cocuk gibi kadina seksi diyen var inanamiyorum.
nil bacım ne içtin sen. hani birbirimizin ekmeğinde gözümüz olmayacaktı. ne bu sözler. şimdi yok ama bigün manitam olur ve bu sözlerden etkilenen biri lokmamı kaparsa incir dikerim ocağına. hiç yakıştıramadım Nil. nıç nıç...

Herkes aşıktı ben yalnızdım çok
Herkesin vardı bir benim yoktu yok
Onu ilk gördügümde dedim benim olsa aşkımız yıkılırdı
Ama bir kız daha vardı ve onun canı buna çok sıkılırdı

Hadi inşallah olucak olucak olucak olucak mucize olucak
Hadi inşallah olucak olucak olucak olucak o benim olucak bak gör
Kalbime girse ve orda kalsa ok
Elimi tutsa ve beni öpse şok

Onu ilk gördügümde dedim benim olsa aşkımız yıkılırdı
Ama bir kız daha vardı ve onun canı buna cok sıkılırdı
Hadi inşallah olucak olucak olucak olucak mucize olucak
Hadi inşallah olucak olucak olucak olucak o benim olucak bak gör
hoş sesli güzel kadın sanatçı.
özgür kız. minnoş. tatlış. Sertab Erener'in abisiyle nasıl evlendiğine hala daha akıl sır erdiremediğim kadındır. 2 yıl aradan sonra konser vermiş bir de.
önceden çocuk da yaparım kariyer de şeklinde yazdığı şarkı sözleri, gerçekten çocuk da yaptıktan sonra "yapamazsın sen deseler de hem çocuk hem kariyer yaptıysam" şeklinde değişmiştir.
sempatik şarkıcı. Çoğu insana göre feminist olarak görülse de şarkıları çoğu zaman kendine dahi itiraf edilemeyen insanlar tarafından dinlenmektedir. *
popüler müzik dinlemeyen biri olarak takdir ettiğim şarkıcı. zaten bence protest müzik yapıyor kendisi.
yıldız tilbe gibi dans ediyor.
nil karaibrahimgil farklidir bikere. ben ozgurum diyerek. meshur oldu bu sadece bir turkcelll reklami dedik sonra baktimki. hic cizgisini bozmadi. hastasiyiz dedeeeee
Özgür ve güzel kız... Birde bu güzellikte olanlardan beklenmeyecek zekası var... Süper. söz yazarıdır
https://www.youtube.com/watch?v=S5onhXnrZgE

budur.
çok eğlenceli şarkılara sahip, yetenekli, kıpır kıpır, yıllar geçse de hep aynı kalan şarkıcı. en yakın arkadaşım olsa çok eğleniriz kendisiyle hissediyorum.
Evlenilecek hatun kişisi. Güzel kadın vesselam.
suavi'nin kizi oluyormus kendisi.
son derecede gıcık bir karı. 1 orta şeker parçasıyla beraber 45 berbat parçayı da iteleyen şarkıcımsı.
hep film müziği yapan şarkıcı.
(bkz: reklamcı)
gece yarısı aklıma bir şarkısı takılan şarkıcı.
Nasıl bir kafa yaşıyorsam nil karahalilibrahimoviç okudum bunu sol framede az önce, ben gidip yatayım en iyisi.
Ilginç şarkıları ve sempatik hareketleri ile göynümde yer edinmiş şarkıcı, oyuncu.

bu aralar kendimi "bu mudur" parçasını ders çalışırken, yemek yaparken veyahut spor yaparken dinliyor buluyorum.

galiba aşık oldum bu kadına.
(bkz: ihihi)
25-27 diyecekken 38 yaşında olduğunu öğrenip öyyle kaldığınız şeker kadın, annesi ingilizdir. Bizim genlerden olamayacağı bellidir zaten.
Akbaba isimli parça beni benden alır arabistan çöllerine götürür.
ufacık tefecik ama kariyeri açısından baktığım da ortalama boylardadır. son zamanlar da yaşlanmıştır, umarım yaşlanmasına müdahale etmez, layıkıyla yaşlanır.