vücudundaki bütün organizmaların tepkisel reaksiyonlar göstermeye başlaması, aşırı stres ve baskı altında çöküntü yaşama duygusu, acaba bir tane içsem mi, bir taneden birşey olmaz;hayır içmemeliyim, ikilemi arasında çıldırma durumu, konsantre eksikliği,sigara bırakılmaz ara verilir diyenleri dövmek arzusu...
telefona gelen bir mesajla bile oluşabilecek bir krizdir. bir önceki sigarayı yeni söndürmüş olmak fayda etmez.
72 saattir aciyla mucadele ettigim olgu. hala yakmadim. gozumun onune birbirine paralel dort tane sigara dizdim. yaninda da cakmak ve kul tablasi var. iskence gibi.
Usemgeclikten gidip sigara almadigimdan kaynaklanan durum.
3 gün benim de yok böyle bir şey baktım olmuyor boş A4 içiyorum iyi akşamlar.
Genelde kriz bittiğinde, elimde bir adet sigara oluyor.
girecek fırsat bulamadığım kriz. sigarayı azaltmam lazım sanırım.
Az önce fena bir krize girdim. Pide yiyorum. Pide bitti, bitecek. Gözüm döndü. Bildiğin döndü. O sırada annem bir şey diyordu, sinirden ona bağırıp çağırdım. Ne illet bir şey.

Ama şöyle bir gerçek varki, cidden o kriz anı 5 dakika sürüyor. Ya da kendimi öyle teselli ediyorum.
Evvvet dünkü uykusuzluğumun nedenini buldum. 3 yıl her gün sigara içmenin ardından Yaklaşık 3 aydır sigara içmiyordum. Az önce elim ayağım bir birine dolaşıp başım dönünce anladım ki sigara iç beni diyor.
Davete icabet etmek lazım.
Sigara içenlerde sık sık meydana gelebilen krizdir.
Yine gelmiş olandır. Film izleyip bir şeyler atıştırıyordum kendimi meşgul etmek için,
Ama olmadı.
Gidip duş alayım bari, ulan sigara seni içmiyorum ama zamanımı çalıyorsun.
Delirten etkisi vardır.