bugün

vs alır.
Yanlarına hummel, under armour ve new balance da eklense, hatta versus

Nike vs adidas + puma + hummel + new balance + under armour da olsa,

Kazananın nike olacağı versus'tur.

Edit: versus yalnızca ayakkabı için yorumlanmıştır.
1.adidas,
2.nike,
3. üüüç.. 3 yok. *
Adidas=kalite
Nike=gösteriş
Puma=bilmem.
Nike bence. Her ürünü sağlam ve şıktır. Küçüklüğümde çanta almıştım hala kullanırım. 14 yılına giriyor galiba çanta.
Bunların arasındaki farkı senelerdir alım gücü/trend/prim üçgeninden başka türlü ele alan olduysa o azınlık kitle karşısında ceketimin önünü ilikleyeceğimi baştan ifade etmek istiyorum.

insan yaradılışının en büyük özelliklerinden biri olan "farklı olarak önce hemcinse; akabinde de karşı cinse hükmetme" olgusunun küçük bir örneğidir bu ve benzeri markalar.

içtiğin su markasından bindiğin arabaya, götünü sildiğin tuvalet kağıdından kullandığın diş fırçasına kadar "etiket" yaşamaya çalışır, yaşamayı ister deli gönül.

Parayı bulamayanın iki seçeneği vardır:

1. Duyar kasmak
2. Entellik kisvesi altında muhalefet yapmak

Bu böyle uzayıp gidebilecek bir listedir ayrı konu ama bu minvalde (bkz: under armour) diyerek içinde bulunduğumuz zaman diliminin trendiyle sizleri başbaşa bırakıyorum. (bkz: Nike)bile yanında amele kaldı belirli bir güruh için.
5 yıl oldu. Bu yaz 6. Yılına girecek olan kinetix marka bir sneaker ayakkabı, hala yağmur yağdığında çorap ıslanmaz.
Dikişi yapıştırması rengi atmadı. Üzerine 3 çift bu kallavi marka sneakerlar kullanıp atılmıştır.
Ama gariban Kinetix sneaker, spor giyimde hava yağışlı yerler yaş olunca hep 1. Tercih.

Tabi ki hangi marka olursa olsun ucuz modelini alacak kadar zenginseniz ürünün dayanıklılığı sizin için önem arz etmeyebilir.
Outdoor markalarıyla kıyaslayan hanzoları gördüm ya pes...
hepsinin marka adi vardir,parayi marka ismine verirsin.
10 sene oncesine kadar nike air max 90 modellerini hakkini yimem en rahat ayakkabilardi ama bozdular.
on-running ciktida bunlardan kurtardi.
bağcılarda puma, esenlerde nike, güngörende adidastır.
Tabi ki salomon.

Ayakkabı ile hava atmaya çalışan fakirler sürüsü dolmuş sözlük.
Adidasın alacağı versus.
cenazene kardeşler kundura gelir.
adidas nike puma v.s. olamaz hepsi uzakdoğu ve hiçbiri yerinde üretilmiyor. fason yapılıyor. eskiler bilir bu markalarla 2, 3 nesil büyürken şimdi en babası 1, 1.5 sene sonra dağılıyor.
Nike dover her turlu.
Adidas> nike> Puma

Nike sweatshirt, çanta ve ayakkabı kullandım şimdiye dek. Ayakkabılarım air force 1, air max, Pegasus ve adını bilmediğim birkaç modeli harici deneyimim olmadı.

Adidas ise sadece ayakkabı ve çanta kullandım, diğer spor ürünleri ve tekstil ürünleri hakkında deneyimim olmadı ama süperstar ve Stan Smith modelleri ayakkabılarım arasında en çok giydiklerim olabilir.

Puma ise bana göre üretim yapmıyor, hiç kullanmadım.

Adidas estetikten ziyade sağlamlık ve rahatlık benim için.
Nike ise estetik ve bana uygun numarası olması.

4 tane Nike çantam var, birisine bile bir şey olmadı. Çanta işinde iyiler.

Fiyat performans açısından Nike daha iyi olabilir. Ama Adidas her türlü alır. Almanlar bu alanda da farklarını ortaya koymuşlar.
Sadece biri koşabilir.
Adidas siler.
Hey gidi diadora!
Her biri kendine has özellikler taşıdığı için uzun uzuna anlatmak istemiyorum ama dayanıklılık diyorsanız nike.
Cevap veriyorum kardeşler kundura.
D şıklık terlik son kararım.
puma hikaye.
nıke tasarım güzel.
adidas rahat konforlu.

yinede gider nıke alırım. bazen adidas giyerim. puma ayakkabımda var aslında.