bugün

rahat , konforlu , şık . :/ adidas her zaman daha iyidir.
Adidasın dolgu topuk tarzı ayakkabıları çok çok daha iyi bir görünüme sahip, boyum elverseydi sadece renkleri için bile almak isterdim.
Paten gibi amk.

Yurdum kezolarınin yeni gözdesi.
Bunu giyenle aynı otobanda gitmem, o kadar net.
yorumlara bakıyorum herkes ıy mıy demiş, iğrenç demiş, erkekler bunu giyen kızlarla birlikte olunmaz gibisinden konuşmuş..

kimi kandırıyorsunuz lan, belki hatunları ama birbirimizi kandırmayalım olm, sana nefes alsın yeter.. sanki her erkeğin üst kriterleri varmış gibi, güldürmeyin beni.. *
içine baklava dilim çorapla birlikte sansasyon yaratıp trend katline sebep olacaktır.
tikikez olarak adlandırılması muhtemel olan tikican kezbanların rağbet göstereceği ayakkabıdır. Allahınız varsa giymeyin. göze zulüm.
--spoiler--
allahınız varsa giymezsiniz.
--spoiler--
adidasınki güzeldi, tavsiyemdir eger hala varsa.
ay olmuş mu o şimdi? dedirtendir. nike illa ki bir değişiklik yapmak istiyorsa ne biliyim sandalet olayına falan girseydi
paten gibidir. bu ne la böyle? bunu giyen birini, hamile kadın görse çocuğunu düşürür.
emocu arkadaşlar için uygun. zaten bi tarzları yok çok uyumlu olur.
en az adidas gömlek kadar iticidir.
nixe 'dir.
(bkz: 18+)

çocuklarınızın yanında resimlere bakmayın.
nixe olmasın o;
ayakkabısıdır.
yanlış bilmiyorsam brazzers'ın "sport" temasıyla oluşturduğu alt sitedeki filmlerde kullanılması olası ayakkabıdır. "sanki sadece bu sektör için üretilmişe benziyor" diyerek çok da acımasız olunabilir. ama olunmamalıdır.
çok şükür ki trend olamamış ve yurdum insanının ilgisini çekememiş olan ayakkabıdır. zira etrafta izine rastlanılmamıştır.
iŞPORTA MALI GiBi DURAN AYAKABILARDIR.
Spor ayakkabının ruhuna aykırı, çirkinlikte sınır tanımayan ayakkabılardır. O ne lan!!!
iğrenç ayakkabılardır. giymeyin giydirmeyin.
topuklu ayakkabı fantezisini, bir anda yerle bir edecek ayakkabıdır. iğrençtir.
conversein topuklu ayakkabılarından daha güzel ayakkabıdır. bu da bir şey tabi.
türk kadınları için yapılmış tamamen boyu kamufile amaçlı kullanılacak şekilde tasarlanan enteresan bir ayakkabı türüdür.
modanın içine eden, kadınları topuklu ayakkabıdan soğutan ayakkabı. şaka desin biri bana.