bugün

bu sene hepinizi üst üste koyup şampiyon olacağız galatasaray düşmanı cibiliyetsiz.
'hedefimiz fenerbahçemizi ne olursa olsun şampiyon yapmak' mottosuyla yeni sezona başlamış tff başkanı.
eski fenerbahçe yöneticisi. beşiktaşlı tüpçü gitti bu geldi. hepinizi üst üste koymaya devam edeceğiz evet.
hakemlerine 'galatasaray'a maç kazandırmayacaksınız' talimatı vermiş fenerbahçeli tff başkanı.

galatasaray senin gibilerin anladığı dilden konuşmayı çok iyi bilir nihat.

nasıl geldiysen öyle gideceksin. tıpkı o tüp kafa başkanın gibi.
Yarım saat 2 kişi fazla oynayan takım taraftarının hezeyanlarına maruz kalmış adam gibi adam. Anladılar bu sene bok gibi olduklarını, hakem sayesinde aldıkları puanların bile bu sene yetmeyeceğini, işkembeden sallarlar böyle.
Eski fenerbahçe yönetici ve şimdinin futbol federasyonu başkanıdır benim anlayamadığım fenerbahçeli olmasına neden şaşırıldığıdır bir zamanlar ulusoy ve demirören gibi isimlerin başkanlık yaptığı federasyonda şeffaflık aramak abesle iştigal.
Ali koç’un yürütemediği başkanlığı tff başkanlık koltuğundan idare eden şahıs.
Galatasaray'ın önünü kesmek için federasyon başkanı yapılan, Fenerbahçeli yönetici.
yalaka rte nin yanında bitivermiş hemen. fatih terim'in organize kötülük olarak bahsettiği şey tam olarak buydu.
fenerin umut bağladığı şikeci kulüp yönetici eskisi. bu şikeciyi tff başkanı yapanların beynini sikeyim.
fenerbahçe hakkında ne diyorsunuz diye soran taraftara iyi olacak inşallah ben umutluyum iyi olacak diyen tff başkanı.

https://www.instagram.com...PMx/?igshid=146i0e859dzj6

hepinizi üst üste koyup mayısta şampiyon galatasaray diye bağırtmazsak bize de avrupa fatihi demesinler.
fenerbahçeli federasyon başkanı. tüpçü gitti bu zat geldi. tüpçü galatasaray'ın ambargo koyduğu ligde beşiktaşı şampiyon yaptı gitti, sıra nihat'ın fenerbahçe'yi şampiyon yapmasında. becerebilirse tabi.
O da eski ağlak vaizcilerden biridir.
http://haber.sol.org.tr/s...-mensubu-var-haberi-55326

--spoiler--

Medyada bazı yazarların bu olayı serüven haline getirip yazı dizisine dönüştürerek kamuoyunu yanlış yönlendirdiğini söyleyerek Ruşen Çakır'a da tepki gösteren Nihat Özdemir şöyle konuştu:

"Bu hem maalesef Fenerbahçemize, Türkiyemize, hem cemaatse cemaate, yargı sürecine, içeride bulunan tutuklu arkadaşlarımıza tesir eden hiç yaşanmaması gereken konular olduğuna inanıyorum.

11 ayda cemaat gelecek Fenerbahçe'yi ele geçirecek gibi en ufak hareket, ima görmedik. Başbakanımız da bu konuya uçakta cevap vermiştir. Onun için bu konuları kapatalım. Çünkü benim 20 milyon taraftarım varsa bu 20 milyon taraftarımın 2-2.5 milyonu da cemaat mensubu arkadaşlarımızdır. Onlar da Fenerbahçemizin başarılı olması için benim kadar iyi niyetli olarak onlar da dua etmişlerdir."

Nihat Özdemir cemaati eleştiren taraftarlarını marjinal ilan etmişti
1 Mayıs’ta Sol Açık taraftar grubunun cemaat aleyhine açtığı pankartların ardından Zaman gazetesine konuşan Nihat Özdemir, o dönemde yaptığı açıklamada cemaati eleştiren Fenerbahçe taraftarlarını marjinal ilan ederken, cemaate sıcak mesajlar yollamıştı.

(soL - Haber Merkezi)

--spoiler--
iskenderun limanındaki tesisini vinçler dahil sarı lacivert boyatan iş adamı.
Kendi elleri ile bize kupayı verecek..

Tüpçü çok çekti bizden...
görsel
görsel
görsel
görsel
galatasaray düşmanı federasyon başkanı. sezon sonu elinle vereceksin kupayı. oradaki yüzünü çok merak ediyorum şimdiden.
Az buçuk fenerliyse abdulkadir bitigenin hakemlik kariyerini bitigen adam olur.
oğlu ve gelini fetö'den gözaltına alınmış fenerbahçe yöneticisi. bunlara yetki verene hesap sormak lazım. boğazına kadar batmışlar.

https://www.sozcu.com.tr/...arina-sorusturma-5571682/
Oğlu ve gelini fetöden gözaltına alınmıştır. Bu arkadaş kimin yöneticisiydi yıllarca acaba...
Kimin 2. Başkanı buuuuu.
(bkz: kimin kocası bu)
Derhal istifa etmelidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar