bugün

akp'nin aday göstermediği, yaptığı o kadar yalakalığın karşılığını alamamış eski rektör. ahmet gündoğdu kadar yapamamış yalakalığı demek ki.
hükümet ile cemaatin arasının iyi olduğu döneme kadar cemaatçi geçinen, ardından cemaatin arasının hükümetle bozulduğunu gördükten sonra cemaat aleyhine suç duyurusunda bulunan rektör (!)

tabii amaç; yapıştırıcı gibi yapıştıkları o koltuklarını bırakmamak, ve hükümete yaranmak..

ama belli olmaz belki bir gün her şeyin hesabı sorulur.. kim bilir?
vay arkadaş, öğrenciler amfilerde film gösterimi, tiyatro ve konser düzenliyorlarmış... bak bak bak bak!

şimdi ben bu adama bırakın profesör demeyi, lise diploması verenlerin hepsine sövsem birileri çıkıp bana da yetmez ama evet der mi?

bu adama yüksek lise durumunda bile olsa bir eğitim kurumunun rektörlüğü veriliyor lan! ilkokulda hademe olamayacak ibiş, gelmiş rektör olmuş.

büyük koltuklar, küçük adamlar, batan güneş, uzun gölgeler...
görsel
gençliğimi harcadım akademisyenlik uğruna; ve hayallerimi...
böyle insanımsıları gördükçe haram zıkkım ediyorum hakkımı.
böyle bir meslektaşım olduğuna inanamıyorum.
şu sıfata bak, senin ben tipini seveyim.

görsel
düşünemeyen bir rektör. böylelerinin bu tür mevkilerde olması, bir ülke adına utanç kaynağı olmalı.
akp'nin eğitimci nasıl olmalı, öğrenci nasıl olmalı düşüncesini gösteren rektör. aslında rektör de denmez. lise müdürü bile bu adamdan daha hallicedir.

12 eylül öncesi sağcıların solcular hakkında, solcuların sağcılar hakkında anlattığı efsanelerle büyümüş olan bir rektörümüz.
bu ülkede kimlerin nerelere nasıl geldiğini artık sorgulatmayacak olan, sadece iktidar yalakası olarak rektör bile olunabileceğini gösteren zat.
bu geceki tarafsız bölge programında söyledikleriyle rektörlüğü ayağa düşürmüştür.
Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü. "Düşünebiliyor musunuz,amfide film gösterimleri, tiyatrolar, konserler düzenliyorlar." demiştir odtü'lü öğrenciler için. evet profesör, evet rektör.