bugün

Güzel gözleri ve inceliği ile aslında afet-i devran güzelliğiyle beni büyüleyen Giresunlu genç bir bomba bence kendisi. Anadolu iletişim lisesinde edebiyata olan hayranlığı ile dillere destan bir kızdı ve çok başarılı bir kızımızdır. Dereceleri vardı en son görüştüğümüzde lise zamanlarında. Sonrasında bir gazetecilik aşkıdır tutturmuş kendisi. istanbul yolunu hak eden güzel kızımızın hastalıklar nedeniyle Karabüğe düşmüş yolu. Radyo televizyon öğrencisi sanırsam. Sonradan yine medyanın merkezinde olmasını diliyorum ve bağlantılarıda var istanbulla. Bu kıza neden bu kadar değer veriyorum şu pislik dünyaya çeki düzen verecek kadar nazik, biraz çekingen, cesur, saygın bir kız başarıları dehşetti. Güzelliğine söylenilecek söz yok. On elinde on marifet. Mütevaziliği ve iyiliğe olan düşkünlüğü nedeniyle kendini hep geri planda tutmasa bu kız şu an nerelerde olurdu. Yazılarını okuyorum denk geldiğimde ama kendini gizlemese çok iyi olacak. Sen umutsun. yolun açık olsun. Tatlılık abidesi. Zekanı gizleme artık cesur kızsın sen sana ihtiyaç var !
Rüya gibi bir kız. O kadar temiz o kadar güzel ki. Umut vaat ediyor bizlere. Anadolu iletişim Gazetecilik çıkışlı.( hemde derecesi varmıs lisedeyken ben kimim diyen mütevazi insandan korkacaksın.) Karabükte Radyo Televizyon alanında eğitim görüyor şu anda. Okulu bitince istanbuldan eğitimine devam edecek besbelli. Ya da büyük bir şehir olacak. Çok tatlısın, güzelsin, şekercimi baban senin versiyonuna bir de zekisini eklesek of of. Güzel bir spiker olacağını söyler durur bazıları şunu söyleyeyim bu kız hangi işe elini atsa alnının akıyla çıkar. Çok güzel bir kız eyvallah. Anadolu Ajansı ve diğer kurumlarda staj aşamalarında inadı inadına meraklı gözleriyle dikkat çeken yaşın küçük kenara çekil denildiğinde ise ne yapıp ne edip bir fırtına kopartan kız. Aşıktım ben de ama pek yüz vermez. Çok kişi peşinde dönüp bakmaz nedense. Burnu havalarda mı konusuna gelince hiç sanmam. Nerede bir yardıma ihtiyaç var hemen koşar. Çok mücadelecidir. Lafını esirgemez. Aşırı ciddi, haber aşkıyla yanan bir kız bide jest mimiklerin kullandığında oyunculara taş çıkartan hareketleriyle sizi doyasıya güldürür. Yetenekli. Onun gibisi çok zor bulunur. Samimi halleri, doğallığı, güzelliği. Uzaktan uzaktan izlemek çok zor seni. Bide ekranlara adım atarsan.. Gurur duyuyorum seninle NiHAL ÖZKAN. KADIN, ÇOCUK, HALK, iNSAN HEP AMA HEP iNSANLIĞI BiLGiN KÜLTÜRÜNLE CEHALETE KARŞI HEP SAVUN. AYDINLIK GÜNLER SENiNLE OLSUN. Anadolunun içindeki cevher.
Gözleri Türkan Sorayi hafiften andiriyor. Güzel kız. Geleceğin Nazlı Çeliği. Şu kızın kimseye kendini kanitlama ihtiyaci duymadan birden bombayi patlatmasi hosuma gidiyor. Cok seker bir sey. Saatlerce izlersin fark etmez bile tatli telaslariyla ciddi ciddi isine odaklanir. Mis gibi cicek. Ayrica cok zeki bir sey. Gelecekte dünyadan gocup gitmeden umarim bizlere güzel seyler katacaksin. Bomba hatun.
Bu guzel hanima bir haber yap getir dersiniz uzaya yollayin kosa kosa gidemez ama sinirlari zorlayip firlar. Saka bi yana en uzak yere habere cikip geceden sabaha kadar avini bekledigini bilirim. Hayranim haber askina süs icin degil askla bagli olduguna inaniyorum. Magnum ajans delisi arkadas ayri bir cekiciligi var acayip okur deli gibi okur kitabin mi var kutuphanen mi fetheder arkadasim arkeolojik bir gezi bu guzeli paklar
O haber sunarken sallayalirimin aktigi prenses.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar