bugün

nick adı edinmek yerine orijinal ismini kullanmayı tercih eden düşünce akımı.
kendini tekrar tanıtmış yazar. hislerimde asla yanılmadığımın tescili olmuştur. kendisine, beni haksız çıkarmadığı için teşekkürü bir borç bilirim.
çok tatlı, şeker mi şeker bir arkadaş, hoş gelmiş efendim.

takip ettiğim 3-5 yazardan biri, vurucu tespitleri, nev-i şahsına münhasır bilme biçimi, kültürel yetkinliği sola kavisli muz ortaları, çıkarılması imkansız backhandleri, rakibi kontrpiyede bırakan topsuz koşuları ile olağandışı eserler ortaya koyuyor.
entrylerini okumadan güne başlamam, başlayanlardan da hoşlanmam.
velhasılı badi tuşu olsa direk eklerim. pm pls.
bugün tanıdığım, pek sevdiğim yazar.
akım gibi bişiy olmuş atarlı yazar. kime atarlanmış, aaa bizim bilisize. öperim.
Akp li ve türbanlı değildir. Apolitiktir, her türlü siyasi düşünceyi eleştirir. türbanlı olduğu kanısına varan at kafalarına sadece gülüp geçmektedir. insanları türbanlı ya da açık diye ayrıştırmaya çalışan anti akıllıların köklerinin kurumalarını diler.
üniversitemden mezun olan yazardır. mezunluğunun ilk zamanlarında dımtıs dımtıs'larla beni geren sevgili meslektaşımdır aynı zamanda kendileri.
Doğum günü kutlu olsun yazarıdır. Mübarek günde doğmuştur. Bugün doğanların zeki, yakışıklı, adonisli, dört dörtlük kusursuz olduğu bilinmektedir. Hayırlı olsun.
gecenin bir yarısı sorumsuz bir öğrenciye yardım edecek kadar iyi kalpli bir arkadaşımız , ingilizce bilgim vasat olsa bile nick altıma ingilizce bilgisi fena olmayan yazar diye yazacak kadarda hoşgörülü. gerçi ayrıntılı anlatmam sonucu ya ben bunu her gün yapıyorum diye ukala bir çıkış yaptı ama olsun o kadar kusur kadı kızında da olur.neyse onuda ukalalığına değil öğretmenlik mesleğine gönül vermesiyle açıklayalım. artık nasıl bir açıklamaysa . bu kadar yardımsever ve iyi kalpli öğretmenlerim olsaydı belki bende ingilizceyi daha iyi öğrenebilir hatta kendi işimi yapacak kadar sorumluk sahibi bile olabilirdim. ayrıca kendisi katışıksız bir odun türk erkeği düşmanıdır. beni yakından tanısa kafamda oklava kıracağından şüphem yok .
(#16012217)tam aradığım hatun allah kısmet ederse birlikte berberde damat tıraşı olup dünya evine giricez.
hoşgelmiş yazar.

(bkz: hepimiz nicksistiz)
Akımı tutar mı bilmiyorum **, ama mantıklı konuşan iyi bir arkadaş.*
hoşgelmiş.
hakkımda iyi kötü eleştirel entry girmiş yazar, lakin anlaması gereken islamla alıp veremediğim olduğu değil şirket kültürü ile dini öğeleri gerek siyası gerek ticari amaçla kazanç haline getiren insanlara olan karşıtlığımdır.

peygambere nüfus kağıdı çıkarıp buna çiçek resmi ekleyip satanlarıda eleştirebildiğinde daha samimi gelecek yazar, beni değil.
Bir yerlerden gözüm ısırıyor!

seni bulacam oğlum!
nicksizim diyen hoşgelmiş yeni bir 9. nesil. bu nasıl espridir.. kınıyoruz kendisini. *
edit: niksizim anlamında değilmiş. bildiğimiz sosyalizm tarzı bir şeymiş. yine de nicksiz olarak kalıcak akılda.