bugün

eskiden de buradaydı, sonra uçtu. şimdi tekrar sözlüğe gelen yazar. kendi nick altını açacak kadar da yüzsüz, ayrıca nasıl nick almışım amk yunanlı gibi.
''inşallah eskiden başarısızlığa uğramış bir troll değildir'' dediğim yazar.
hoş gelmiştir.
inşallah edit gerekmez efendim.
hoşbulmuş yazar. güldürmeyi, gülmeyi sever. böyle acayip nickler çok gelmiştir aklına. kendisine troll denmesini takmaz.
bu tarz entryelri ile uzun soluklu olamaycak güzel nickli yazardır.
(bkz: 17203102)
(bkz: 17203072)
bu tarz entryler ile uzun soluklu olamayacağını söyleyen yazarlara inat, uzun soluklu olacak yazar. tanımını yaptıktan sonra hiçbir sıkıntı olmayacağını bilmeyen dokuzuncu nesil bebeler ile muhatap olmayı sevmez.

evet nickim güzel. satmamı ister misiniz? satılık uludağ sözlük nicki hahahahh.
dokuzuncu nesil bebeler derken, dokuzuncu nesil olduğunu unutan yazar. * *

not: dokuzuncu nesilim.
not2 : amma velakin bebe değilim efendim.
kendisinin dokuzuncu, otuzuncu nesil falan olması önemli olmayan yazar. pek takmaz zaten bu nesil olaylarını ama her zaman son nesil kim ise sevilmez. beni de sevmeyin zaten, ben kendimi sevmiyorum mesela. bebe lafın gelişi caanıııım, alınma.
56 entry girmişken eksilerden nasıl dert yandığını merak ettiğim 9.nesil yazar.
eksilerden dert yana yana ağıt yakmıştır. çok umrundadır çünkü eksiler. kaybettiği paranın haddi hesabı yoktur bu yüzden. eksiler yüzünden uyuyamıyorum. 56 entry girmişim ya. binlerce entry girip konuşmam lazımdı. tüh yedinci nesil bebeleri üzdük.
Komik lan bu yazari. Olum senle polemige girsek cok egleniriz ha. Zaten eski bi arkadas gibi konusuyon. itin gotune sokup sokup cikartirim seni.*
eski biridir, ama kim olduğu önemli değildir. siz sadece yazmanıza bakın der. gülüyo musun, ağlıyo musun umrunda olmaz bu yazarın. çokta fifi edalarında selam verir.

edit: ulu yönetimine göre çok da değil, çokta olacakmış. her ne boksa işte.
"Cokta fifi" yazari.* yukarda bi entrysinde guldurmeyi severim diyip simdi gulmekten agziniz yirtilsa benim nickimde olmaz diyor. Vay anasini! Guluyoruz canim ister hosuna gitsin ister gitmesin. Sadece gulunup gecilecek bir "sey"sin cunku.

Saygilar sekizinci nesil bebe.
çekemeyen yazarların nick altına koştuğu yazar. irem yapma böyle canım. ahaaha. uludağ sözlük yönetimine göre ''çok da '' yanlış bir ifadeymiş. çokta olması gerekiyormuş demek. vay anasını. her neyse işte. bazı yazarlar yazdıklarıma alınmış olsa gerek. zorunuza mı gitt ciciler?
mecka stili cevap verecek olan yazar. sekizinci nesil olup, biz bunlardan çok gördük yeaaa sikik olana kadar çekeceğiz diye nick altına koşulan yazar. sanki yılların sözlük celebrityleri kendileri. asıl senin gibi çok gördük. şekilsiniz ya.
"nick altına yazmaya harcadığı eforu başlık açmaya harcasan da biz de faydalansak ya yavrucum" şeklinde nasihat edilesi, bin panda şirinliğinde yazar.
ooo senelerce buradaymış meğer. troll çeşitlerini bile belirleyen tipleri gördü.

aynen amk, ben de bunu silerim nasılsa. canın sağolsun metropol.
benim açacağım başlıkları okumak için bekleyen yazarları görünce sevinmiş yazardır. başlıklarım ile mecka nickli yazara çok faydalı olacağıma söz veriyorum. amen.
eğer verdiği söz bu ise kalsın istemiyorum yazarıdır. minimum'dan maksimum çıkar sağlama..
(#17213271)
nick altina yazildigini görünce, hemen kosup cevap veren yazar. (bkz: hanim kos senden bahsediyorlar)
verdiği sözü tutamamış yazar. ağlamaktan şu an gözleri kızarmıştır. bir mendil vereni bile yoktur. ayrıca her zaman faydalı olacak değil. götü boklu kızlardan nefret eder, çünkü bunların götünü çok kaldırmışlardır. mod sevgilisi var diye kendini bir bok sananlara uyuz olur, onlara sinirlidir. mecka'yı sevmeyen yazar.

nick altına yazıldığı zaman cevap verecek olan yazardır. kendi nick altına yazılmadığını görünce direk sizin nick altınıza gelip komiklik yapan tipler vardır. tamam güldük.
görsel
(#17214905).
tekrar hoşgelmiş yazar. göstersin bakalım hünerlerini.
sözlüğe tekrar geri dönmekle en iyisini yapan, bilgilerinden kesinlikle yararlanacağımız yazardır.

hoşgeldin
Yapılan eleştirilere kafa yoran yazardır. Gerek yok takma.
güncel Önemli Başlıklar