bugün

sıklıkla harun abi şüphesi uyandırır.
erkeksi niçkler almakla arasında hiçbir fark yoktur.

olabilir yani illa art niyet aramamak lazım.
saçma değildir. bir hata olarak görmemek lazımdır.
acınacak durumdur. böyle kızlarımıza ilgi gösterelim eve çağırıp saçlarını okşayalım yazıktır bunlara. bir pm kadar yakınım.
kadınım ben yala demektir.
(bkz: the kadın)
Özel olarak yapılmış birşey değildir. Art niyet aramak saçmalıktır.
Ne düşündüğünüzü çok merak ettiğim bir konudur. Nick sonuçta sadece.
kadın olduğunu belli etse ne olur sen adam ol da bir nicke bakıp hormonların azıtmasın o zaman.

bu neyin kafasıdır abi o kadar mı kadına, kadınsılığa düşmansınız?
nikimizde olmayan durumdur.
neye kafa yoracağınızı ve çamur atacağınızı şaşırmış durumdasınız.
beyninizi biraz bel üstünde tutmanızı öneriyorum.
aslında şöyle bir bakınca başlığın hatun kişi turnosolü olduğu anlaşılabilir.
çok önemli bir konudur, ardında paraleller bile olabilir. ne demek istiyorsun yani, ne demek nikinde kadın olduğunu belli etmek, hiç yakışıyor mu bir hanımefendiye?

isviçreli bilim adamları bu konuya girmeli.
(bkz: açılın benim amım var)
burda dahil ataerkil bireylerin bu eylemi gerçekleştirdiğiniz de
kadını soyutlama çabalarına maruz kalıp analarına sövme isteği duymaktır.
(bkz: kız ismiyle nick alan yazarın amacı)
Harun abi olduklarından dolayı. Bence harun abiler olarak çok tatlıyız.
talipleri mi bekliyorum.
hadi onu siktir et o normal bir şey özgür bir harekettir.
Ama şunu yadirgarim;

Cinsiyetle alakasiz başlıkta 1500 karakterlik entryi sonunda mini etek giydigini soyleyerek kadın oldugunu belli ettirmeye calisirsa kusura bakmasin yalanmak istiyor hem merdiven altında hem nick altında.
beni de sananlar oldu.
önce yazılana bakarım yazı mı diye sonra yazana bakarım adam mı diye.

cinsiyete bakmam.
.....ojelikız.
savunma 1: nickimle cinsiyetimi belli etmişsem ne olacak ki? ne var bunda?
el-cevap: lan sanki ülkedeki bütün erkekler bazı şeyleri aşmış, sözlükte ya da başka yerdeki bayanlara sarkmıyor,taciz etmiyor öyle kardeş kardeş geçiniyoruz. bir kere sende biliyorsun sayın hanım kardeşim burda taciz edileceğini. hiç öyle çakallık yapıp bilmiyormuş ayağına yatma.

savunma 2: kız nicki olsa ne olur benim için yazarlığı önemli?
el-cevap: çok nadir çıkan er kişi savunması. hepimiz ve hepiniz biliyorsunuz ki sözlük artık sözlük olmaktan çıktı. fikirler değil başka şeyler konuşuluyor. bu er kişi beyanı da maalesef çok geçerli değil.

öyle ya da böyle ister kız olun ister erkek, size burda yazar deniliyorsa yazarlık yapın. gönül yazarlık yapmayın.
(bkz: kadın olmanın suç olduğu Ülke).

Erkek olduğunu belli etmekle aynıdır.
--spoiler--
savunma 1: nickimle cinsiyetimi belli etmişsem ne olacak ki? ne var bunda?
el-cevap: lan sanki ülkedeki bütün erkekler bazı şeyleri aşmış, sözlükte ya da başka yerdeki bayanlara sarkmıyor,taciz etmiyor öyle kardeş kardeş geçiniyoruz. bir kere sende biliyorsun sayın hanım kardeşim burda taciz edileceğini. hiç öyle çakallık yapıp bilmiyormuş ayağına yatma.

--spoiler--

el cevap: sarkıyor taciz ediyorsa gerekli cevabı alır erkeklerin görmemişliği abazanlığı barzoluğunun ceremesini saklanarak soyutlanarak kadın çekecek değil.

alışa alışa aşacaklar bazı şeyleri erkekler aşamıyor diye bazı hırtoluklarını kadının saklanmaya devam etmesi ile mi aşacaklar.
asıl siz çözememişsiniz aşamamışsınız bazı şeyleri çözümü kadının saklanması mıdır yoksa erkeğin arlanması mı?

-spoiler--

savunma 2: kız nicki olsa ne olur benim için yazarlığı önemli?
el-cevap: çok nadir çıkan er kişi savunması. hepimiz ve hepiniz biliyorsunuz ki sözlük artık sözlük olmaktan çıktı. fikirler değil başka şeyler konuşuluyor. bu er kişi beyanı da maalesef çok geçerli değil.
--spoiler--

el cevap: savunma sadece bastırmaya çalışma bahanelerinden biri . birilerinin görmemişliği kadınlara mal edilemez. siz kendinizi adam edinde dil uzatın efendim.
kadının neyi niçin yaptığı ile ilgili bir soru cümlesinde kullanacak olursak mantıksız. kadına neyi niçin yaptığını kim sora bilir ki? hadi sordun nasıl bir cevap bekliyorsun
-sevdim ve yaptım mı?

kadındır ne yapsa yeridir.