bugün

Hakkında yazılacakları okuyacak yüreği olmayan korkudan mod Abilerine ağlayarak nick altını kapatan eziktir.
Konu da erik gibiymiş, kütür kütür...
Ayar yemekten korkan salyalı köpek olması muhtemeldir.

Aaa hemen gelmiş tipini sevdiklerim.
götverenlere dert olmuştur.
Sana ne lannn yapraaamm.. sana mı soracaktık.
Kendine güvenmeyen bir haltlar saklayan eziktir. Evet.
Mel mel bakan Gibson.

Kardeşim seni dışarı alalım. Ne gıcık bi tipsin yahu.
görsel

ben kapattırmadım lan kim engelledi ise gidin ona çemkirin. kardeşimli konuşma ağzını gırarım * adamlar beğenmiyorlar diye sözlükten gidelim sessizce bir yerlerde ölelim falan istiyorlar lan. alın donuza görmeyin alla alla.
bu nikaltı denen şeyin hiç olmaması lazım,

la olm burayı otu boku paylaşan tiviitra

kocişkoyla popişko instagrama çevirmeyin.

mesaj özelliği var, özel şeylerinizi oradan iletin

alüminyum.

başlıkda ;

-sözlük kızı yazıyor, tüm ibinolar foto yolluyor

-başlık ahmet diyor, topiş alta mehmet yazıyor.

biraz da konuya odaklanın ya la.
nick altını kapatmak da nedir, yarası olan gocunur felsefesine göre hareket edilmesi gerekir. isteyen istediği şeyi saygı sevgi çerçevesini aşmamak kaydıyla yazabilir diyemeyen maalesef ezik yazardır.
hakkındaki gerçeklerin yüzüne söylenmesini sözlükteki diğer yazarların bunu görmesini, kızların kendisinden uzaklasmasindan korkan ezik ruhlu yazardır.

var böyle yazarlar. başlık bile açmaya korkarlar aman kimse yazmaz rezil olurum diye. okb hastası mükemmelliyetci kıl kuyruk tiptir aynı zamanda.
Ite kopuğa meze olmak istemeyen yazardır. Bazen de nick altına flood atılınca modlar kendi kapatıyor sormadan.
Duruma göre haklı olabilir.

Adamın silinse umrunda değil, Kendi gerçek hesabından yazamadığı pislikleri fake hesabından nickaltına sıçıyor. O fake hesap silinip gidecek ama nicki altına sıçtığı yazar sözlükte yazmaya devam edecek. Sonra gelsin 18. 19. 20. hesaplar. fake yazarlar veya troll hesaplar bi daha nick almakta beis görmüyorlar, ama normal yazarlar rahatsız olabilir.
Bu mümkün müdür sözlükte? Nasıl olabilir ki???
isteyen istediğini yazdın. Burda bile korkacaksan hiç gelme zaten.
yapılan eleştirileri aklınca gizlemeye çalışan tipik leş kargası yazardır. net..
(bkz: flat head)
(bkz: acele etme papaz efendi)
(bkz: mel mel bakan gibson)

akla gelen ilk yazarlardır.
nasıl kapatılıyor ya, zaten rezil gibi kimse yazmamış. sadece teşekkürler abberline yazmış o da hem nickini değiştirmiş hem de olumsuz bişey yazmış. kapatayım bari de kapattım diye nickaltım yok olsun.
neden nick altını kapattırayım ki insanlar hakkımdaki düşünceleri neyse terbiye ahlak sınırları içinde yazmalı eleştirmelim.
Açık ama yazan yok ki *
eleştiriden korkan çekinen ibiş yazardır. evet..
Yazıp da başlığın sola gelmediğini görünce nasıl da göt oluyorsun değil mi güzel kardeşim... bu hezeyanlar da bunun yansıması.
Daisy bu durum seni yıldıramaz bence sen bi yolunu bulursun.
Tam bir kezbandır. Modlara ağlayıp entry sildirir. Kendisi herkesin nick altında istemeyen tüy gibi çıkar. Evet.
konuya Fransız kaldım. şimdi öğrenmek için entryleri de gelemem.
direkt söylesene kim bu ezik pampa?

nick altını kapatan aynı zamanda vurduruyordur bence...