bugün

cicili bicili terbiyeli yazarımız. benimle didiştiği için yola çıktım gıdıklamaya gidiyorum.

nam-i diğer NN...
düşünceli yazar. valla samimi söylüyorum ahanda buraya yazıyorum. (ahanda) kelimesi biraz kaba oldu özür; işte buraya yazdım gitti.
samimi bir yazar.. yani ben daha pek samimi olmadim ama oyle bir havasi var gibi sanki... olmaya da bilir.. bilemedim bak simdi.. ama boyle sicak bir havasi da yok degil yani.. ne biliyim boyle sefkat falan.. neyse.. haa ayrica... bana deli dedi bu yazar.. manyak da dedi... ortmeniiiiiiim.
ablası ile arasındam diyalog ile beni yaran yazar. Kıs hakkaten yaptınmı diye sorasım var.
tanışmamak tanışmaktan daha kötudur, gerisi ise tam bir muamma.
cok comert bir yazar.. bir kere usenmiyor devamli arti oyluyor.. sanmayin ki arti oylar beles oldugundan.. para pul konusunda da ayni.. borc isteyin mesela siz 1 isteseniz o 4 veriyor... hayir oyle cok zengin oldugundan da degil aslinda evini falan ipotek ettiriyor gerekirse yine de size parayi gonderiyor.. boyle de yuce gonullu bir insan... sahsima kebap ismarlamasini rica ettim... bana kebapci kapatacagini soyledi.. diger sozluk yazarlarini da davet edicekmis.. sagolsun.. bir de bunu her hafta yapacakmis, isimlerinizi kendisine bildirmeniz gerekiyor ama onceden.. zira ona gore ne buyuklukte bir kebapci kapatacagina karar vericek kendisi... hadi afiyet olsun cumlemize.
O kebap bensiz yenirse cingar çıkartırım diye seslenmek istediğim yazar. Oburum agresfim
ben bugün sayesinde yeni birşey daha öğrendim. birisi sana iyilik yapar, birşey öğretirse; pek bir s.kime yaramıyo da olsa ayıp olmasın diye teşekkür etmek lazım.

birşey değil diyorum buradan kendisine... *
1 mayıs'ı olduğu yerde de yaşıyabilecek yazar. önce masasını dağıtsın bir güzelce, sonra müdürünün saçını çeksin. arada bir de soğan soysun biber gazını yad etsin.

bayramını kutluyor, ellerinden öpüyoruz.
ahmaklığı kınayan emekçi bir türk kızıdır...
ziyancı olan yazarlara kızan bir numralaı pinti yazar kişisi.
sevilicek sevilmeli sevmeliyiz yazarı.
kendini oyun parkında zanneden yazar. yazar değil forum yazarı aslında. olsun yazdıklarıyla eğleniyoruz sözlükçe.
Çok çok samimi sevilen, sayılan arkadaş yazardır. Gereksiz polemiğe girmez, yazığ eglenip keyfine bakar.
geğirme efekti.
kur'an tefsir derslerine nerede başladığını merak ettiğim yazar.
sabah sabah kurbağalara takmış yazar, hayırdır inşallah, hayırdır inşall lah...
beraber kurbaa çiftliği kurmak için anlaşrığımız yazar kişisi. kendisini araştırmacı gazetcei kişiliği yönünden sözlük önünde tebrik etmeyi bir borç bilirim . ileride işleri inşallah büyütürsek kertenkele yılan piton bilumum haşerat işine gireceğimizi şimdiden bildirmek isterim.*
edit:valla okuyunca dalıcan biliyom ama yapıcak bişey yok dayanamadım.
girdiği bilgi entryleriyle tarafımca takdir görmüş yazardır.
sülale gibi bir bütüne sövebilen bayan yazar.. bu kadar rahat sülaleye sövebildiğine göre kendi sülalesinin elden geçirilmesine ses çıkartmıyor olsa gerek.. bir de hiçbir yaptırıma uğramaması da insanın yönetimsel güvenini de boşa çıakrmaktadır..

neyse sana iyi sülaleler..
kafamızın uyuştuğu yazar. geç buldum çabuk kaybetmem inşallah. sülalemi de seviyor ayrıca.*
muhasip olduğunu anladığım yazar.
meslektaş ve nesildaş.*
yaptığı işe öfkelenmemesi gereken yazar. ya benim gibi un çuvalları arasında sıkışıp kalsa daha mı iyiydi? ** *
ara sıra özel mesaj atarım, asılırım kendisine. pek yüz vermez ama. boş insan işte nolacak. hıh.
güncel Önemli Başlıklar