bugün

bir entrysiyle gözümü açıp daha egoist ve anlayışsız olmamın beni daha çok koruyacağını gösterdiği için gönülden teşekkür ettiğim yazar. herhangi bir göndermede bulunmuyor, gerçekten de çok teşekkür ediyorum. sayesinde gözüm açıldı.
Ak partiyi hazmedemeyen bir yazardır.

Bunu Hazmetmek için sürekli geğirirken gark gark gark diye en sonunda bu nicki almıştır.
En galp' tir onun aslı.
❤️
Geyirirken buldu bu nicki herhalde.

Hani ağzında bişey var iken nick bulman gibi.
Oumuamua.
Derhal nickinin manasını açıklasın.
Azılı bir cuhapeli teyze oldu yav

Eskiden böyle değildi.
Nickini görünce derin düşüncelere dalıyorum.
Ark
Gark
Ngark
?????
Tamam sana da çiçek yollicam.
Duaları kabul olmayan teyze.

Nerde yaa benim kaynana nerde nerde.
Size demediğim kesin. Siz kimsiniz ya hu? ilk defa görüyorum. farkında bile değilim. Ortaya konuşuyorum, genel durum tesbiti yapıyorum. Bahsettiğim şekilde erkek ve kadınla dolu memleket. Siz onlardan biri değilseniz lütfen Üzerinize alınmayın. iyi bayramlar.
Ooo kipri ngark doğum günün kutlu olsun nice yaşların olsun

Dua etmeye devam et unutma eee

görsel
40 yaşında kadına alınan pastaya bakar mısınız? Cici kız?
görsel
olgunlaşmış avokadoyu balla tatlandırıp üzerine zencefil koyup pencereden at.

unutma 3 gün yapacaksın.
Kayınvalidesiyle mesafeli ve sağlıklı bir iletişim kurmayı bir şekilde başarabilmiş yazar. Kaynanam yok kaynamam yok diye nispet yapan tengir buduna duyurulur.
Kendisine sırtına batikon sürüp, üzerine ütü ile ısıtılmış havlu koymasını tavsiye ediyorum. Bir doktor vermişti bu tarifi. Batikonun bir sürülme şekli de var ama araştırırsa...

Bir De benim oğluma yaptığım yöntem var : sarımsağı rendeleyip zeytinyağı ile karıştırıp ayakların tabanına sürüp çorap giymek. Sabaha öksürük kesiliyor.
nickaltına bu kadar entry girilince kaynanası öldü zannettiğim yuzır.

neyse ki kaynanası ölmemiş hala.

not: kaynanam yok.
Çok geçmiş olsun. Ballı zencefil yemeyi ihmal etme. Udi hindi yağı da üstte arkadaş yazmış bu konuda başarılı. Biran önce iyileşmen dileğiyle.

Sevilen yazar.
Aynısı bende de var arkadaşlar ama ben bir şey denemiyorum bu ibne ürtikerle başladı bende o geçmiyor öksürük de geçmez herhalde. Küçükken öksürünce karabiber, pekmez, ılık su kara lahana karıştırıp içirirdi büyükler o toplardı biraz deneyebilirsiniz.

Ed: udi hindi bal limon ılık su da işe yarayabilir günde 3 defa
görsel
Bir ayı geçti, iyileşemedim. Geçmeyen Kuru öksürük yapmışlar. Delireceğim. iki gün bitkisel kür yapıyorum, iyileştim sanıyorum, bırakıyorum. Üçüncü gün tekrar başlıyor. Yedi yirmi dört sigara içen yaşlı ihtiyar dedelere döndüm. Köhür köhür.

Not: geldimgittim kalp.
Ben bu yazarı erkek sanıyordum ya.
Harbiden kızmış.

Arada paylaştığı yemekleri görünce karnım acıkıyordu.
iyi yazmalar ngark..
Gûzel bir isme sahip yazar arkadaşımız. Ilk duyduğumda ismi çok hoşuma gitmişti. Şayet bir kızım daha olursa isimini verebilirim.
bir atasözü der ki ; ngark'sız sözlük, sözlük değildir.
Selam ve dua lipa ile

görsel
Borsadan anlayan bir abla diye biliyorum.