1. 5.
    Evet ceza olarak 1 hafta çaylak takılmama sebep oldular yazarlığa yeniden dönüş yaptım. Lord peynirinin dediği gibi evet yaşım 35 , espri yapmak yerine olanı yaşıyorum aslında ama , olanı biteni geleceği şimdiden baya baya tahmin etmiş. kendisine sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.

sabah sabah günaydın mesajının yerini dolduran tek anlamlı sözleri etmiş , teşekkür ederiz
    1 ... nextlevel
  2. 4.
    Hoş gelmiş yazardır. Şimdilik yazdıklarıyla çuvalını dolduruyor. ileride denk geldiği yazılarını aşağılarken kendisine ait olduğunu görüp üzülme ihtimali koyu. Bunun dışında düşük Seviye mizah anlatışından yaşını tahmin etmek zor değil. Umarım burada okuduklarını evde denemez ve her eleştri aldığında ötenaziye başvurmaz. Eleştri alıp onunla yaşamayı öğrenir. Nickini değiştirdiğinde kendisinin aynı kişi olarak kalacağını ve uzun süre burada kalırsa asosyel olma riskini değerlendirmesini önerdiğim ama dinlemeyecek olan yazar. Umarım bilgi ve tecrübe akan yazılar yazar da içinde boğuluruz.
    2 ... lord peyniri
  3. 3.
    erkek olması hasebiyle üzmüş olan yazardır umarız ateisttir.
    -1 ... ebu fesat
  4. 2.
    başlıkta kendimi görünce bi şaşırdım, ama ama ama babadan olma anadan doğma erkeğim valla.

dırım dırım.
    1 ... nextlevel
  5. 1.
    Hoş gelmiş inşallah kızdır ve güzel bilgi dolu entry girer katkı sağlar sözlüğe.
    ... ebu tahir erecto