bugün

ulasılmaz mükemmel paylasım sitesi. çünkü bir türlü giremiyoruz.
http://www.netload.in
http://www.netload.in
görebildiğim kadarıyla paylaşım siteleri içindeki en ideali. ama tek eksik noktası var o da rapid kadar linke sahip olmaması.
http://www.irfree.com
upload edilen dosyayı neden belirtmeksizin hemen silme gibi bir huyu olan site.
hayat kurtaran site. kanser olmayı engelleyen.

350 mb boyutunda bir dizi bölümünü;

her part için min. 1.5 dakika bekleyerek 100x3 + 50 şeklinde 4 part halinde, sürekli ip değiştirmek zorunda kalarak ve ortalama 60 kb hızla rapidshare'den de indirebilirsiniz,

tek part halinde, bağlantınızın maksimum hızında* ve 30 saniye bekleyerek netload'dan da.

hesabını siz yapınız.

powered by sharebus.
Rapid kolpası uploaderıyla insanı deli eden site. Hep hata verir. Genellikle upload edemezsiniz, prepare failed der. %100 olmuş uploada hata vererek insanı çileden çıkarır (bkz: ben)
lost indirirken hiçbir problemle karşılaşmadığım hayran olunası site.
nedense 200 mb li partların arasında bekleten ama tek link diye koyulan 400 mb lik partlarda bekletmeyen ve ne yapacağı belli olmayan site. ben ordan indiriyorum.
indirmede hız yavaşlatmayan site. hotfile da 20kbps lerde sürünürken burdan free user ile 107kbps ile dosyanızı çekebilirsiniz.
son günlerde yavaşlayan site, daha önce 8 mbit ile 950Kb/S indirirken, şimdi 350-450 arası indiriyor.
bedava kullanıcı olarak, rapidshare ve hotfile gibi muadillerine nazaran 4 katın üzerinde* bir hızla indirme yapabildiğim ideal paylaşım sitesi. adamlar boş yere isimlerinin altına "serious file hosting" diye yazmamışlar.

bir de bunların karşıt kutbunda, insanı sinir hastası yapan bir başka site vardır: (bkz: fileserve com)
rapidshare den bin kat daha iyidir.
kullanıcıların gözünde dönem dönem değişen, en iyi free download sitesi klasmanında çoğu zaman üst sıralardadır.

- hız konusunda günün saatlerine göre hız sınırı koyan rapid ipnesine göre çok daha cömerttir. 8 mbps bağlantısı olanlar o konuda daha sağlıklı yorum yapabilir, şahsen hız olayında bu kadarını biliyorum.

- free kullanıcı için, part sınırı 400 mb'tır ki, bu da yine rapid ipnesinin 2 katıdır.

- benim gözümde tek kusuru, kesilen yerden indirmeye devam etmeyi desteklememesidir. o konuda da bu ara popüler olan, fileserve ve emektar megaupload tercih sebebidir.
mükemmel ötesi bir upload sitesi. bugüne kadar birçok upload sitesi kullandım ama çok azından memnun kaldım. mesela bir hotfile'a verdiğim para yazık oldu, son pişmanlığım hotfile adına. şuan ücretsiz hesabını kullanmaktayım ve 500kbps görüyorum download yaparken. bu diğerleri ile kıyaslarsak çok güzel bir değer.
upload yapılması tam bir işkence olan site.
uploadı 15 dk olan dosyayı 2 saate indirebilen, özürlü birşeyimsi.
indirme hızı free olanlar için feci seviyede düşmüş eski bir dost.
şu aralar en iyi paylaşım sitesi bana göre.
dünden beri indirme hızı berbat olan site.sanki seeder sayısı az torrent indiriyorum.o derece.

edit :

lan premium buldum internet download manager ile sömürüyorum.yirim ben.
biz downloaderları çıldırma kapasitesine sahip ben ve benim gibi çok partlı linkleri jdownloader ile indirirken captcha sormayan ama çok düşük download hızlarıyla ve sürekli kopan server bağlantısıyla insana fıttırmakta nirvana yapmamı sağlayan allahın belası server yapacağınız işi sikeyim.
200mb'lık dosyayı indirmek için bile premium hesap istemektedir artık.
500mb'lık dosyaları bile takır takır indirmekte.