bugün

vis a vis izlediğim güzel diziler arasındaydı. 4 sezonluk bir dizi ama akıcı oluşu hemen bitmesini sağlıyor.
Daredevill,dark ,better call saul (netflix dizisi değil ama netflix'de var.),glitch.
Community. Kendine has karakterleri olan, her bölüm başka bir olayın yaşandığı, sıradanlıktan uzak bir okul dizisi.
Breaking bad. Bu ara bunu izliyorum. Çok güzel hikaye.
50 metrekareyi yeni bitirdim. Oda güzeldi.
(bkz: the good place)
control z.
better call saul ve brooklyn 99.
Benim netflix sayfamda sadece Kore dizileri var. Haliyle hepsi romantik komedi tadında.

* The king: eternal monarch
* Crash landing on you
* Something in the raın
“High score” isminde bir mini belgesel dizi var. Konsol oyunlarının tarihini ve gelişimini tanıklarıyla anlatıyor. Oyun severler için müthiş bir belgesel.
(bkz: unorthodox)
Bu platformu kullanmıyorum. Ve çok mutluyum. Gereksiz, zaman kaybı şeysi.
(bkz: How to Sell Drugs Online (Fast))
(bkz: jane the virgin)
(bkz: you)
how i met your mother çok güzel. aşk 101 çok güzel. bir başkadır çok güzel. elite zaten muhteşem bir güzellik.
mini dizi tavsiyesi
Into the Night oturun bir akşamda heyecanla bitirin
modern love
Criminal France,uk,spain,uk
4 ülkede geçen criminal olaylar
her ülkede 3er bölüm var polisye ,duruşma vs sevenlere tavsiye
The 100 yerini hiç biri tutmuyor
Kafamın içi gibiydi ne ararsan vardı.
After Life, behzat Ç. olmazsa olmazlarımız. Atypical ve The witcher dizileride bunlara ekleyebiliriz.
şıhın zekerinden nur akar

badelendim de pir oldum

ensar tecavüzleri.
Crash landing on you , can sıkıntısından başladım , şimdi netflix yeni sezon anlaşması yapacak mı diye kontrol ediyorum devamlı...tuhaf bir şekilde sizi kendine çekiyor dizi ...
after life, the kominsky method son dönemlerde izlediğim iyi dizilerden.
Kill me heal me.

izlediğim en güzel asya dizisi olabilir.
the last kingdom iyidir.
nasıl bir vakit bolluğudur?
Lupin , Modern Family ve son olarak the crown bende fena bağımlılık yapt. Bir günde sezon bitirmelik diziler.
Fransızca için dizi araştırıyordum. La Révolution dizisini görünce "aaa fransız devrimi hakkında dizi mi? sürekli bahsederiz (bkz: sosyoloji) de biraz izliyim." diye açtım. Karşıma fantastik/kurgu bir şeyler çıktı. Bunun için izleyebilirsiniz. Ayrıca dizideki mekanlar çok iyi. Kafa yormamak için uygun bir dizi.
Keşke daha iyi çekilseymiş.