bugün

çiçeği burnunda nesildaş. iyi etmiş de gelmiş.
altıncı nesile kapak atmış son anda altıncı nesil olmayı başaran yazarlardan. **
neşeli nesildaş yazar. **
sözlükte sadece yıldızlı bakınızın içine saklanan entryler giren yazar arkadaştır. açık ol arkadaş bağır bildiklerini..
*
yakında tüm kadın sinema oyuncuları ile isimdaş çıkacak kapasiteye sahip bir yazar.

(#6357309)

(#6357373)

edit: benzeştiğim "isim" derken benzeştiği ünlüyü kastetmekteymiş, kullanılan yazım dili bu kadar kısır olunca yapacak birşey kalmıyor. düzeltmeye rağmen... *
yaşının 12(oniki) olduğunu düşündüğüm yazar(!).

nicki magazin programı, paparazzi, ya da kendimi arıyorum olsaymış daha iyi olurmuş sanki.

başkası olma kendin ol.
12 yaşında olduğunu düşünecek kadar dingil olanlarla alakalı olmayan yazar. arabanızı sürün başka yeredir...
nickini "ne yesem yeter" diye okuduğum altıncı nesil yazar. açlık böyle bir şey arkadaş.
oldu güzelim,siz başlık kusmak adına saçmalayın ben de tepkimeye girmemeyim,ne ala !

diyebilen bir yazar kişisi olup,feminist değil sadece uludağ sözlükteki çirkinliklere göz yumamayan biridir.
anlaşılmayan son derece kibar, estetik yazar. kendisi için helva yapmıştım ama içine fazla tuz koymuşum, hipertansiyon hastası olduğu için de benimle küsmüş.

ben de kendimi affetirebilmek için yeni bir ilaç gönderdim ve iki tencere de tuzsuz helva.

biliyorum beni affetmeyecek ama olsun.

daha önce hiç bu kadar güzel ve zeki bir kız bana küsmemişti, ben şanslıyım.. ve mutlu.
kesinlikle bir sözlük neferi olan yazardır.

sözlükteki çirkinliklerle arası iyi değildir, mr muscle - kir,pislik arasındakine benzer bir ilişkileri vardır.

pis* not: bir temizlik operasyonuna kalkarsa ilk hedefi moderasyon olmalıdır.
tıpkı istese yapar gibi iki kelimelik, kesinlik içeren yargı. bu ve benzerleri herhangi bir diyalogda uzunca bir cümlenin akabinde kullanıldığı vakit komikçilik adına tuhaf adımlar atılmış olunabiliyor. dikkatleri şey edeyim isterim.
şahsımı en yaşlı sözlük yazarı ilan etmiş yazar. * *
yazdıklarından anladığım, nick'i gibi neşeli bir insan olduğu.
ilk intıba bu yönde, güzel başlayan güzel devam eder diyorum ben.
feminist yazarmış. bu yönden sevdim yazarı.
mutlaka her başlığın altında anlamsız bakınızlarına rastladığım sözlükçü.

(bkz: sürekli entry giriyor efendim durduramıyoruz)
özel mesajlarla beni neredeyse ölümle tehdit eden yazar. yakıştıramadım doğrusu.
sabah sabah neşesi herkese yetecek insan. hep böyle olur inşallah. amin yarebbi.
hadsiz bir yazar. bir başlık açmış, kendince bir şeyler yazmış, onaylamayana da salak deme cüretini göstermiş.

(bkz: #6493732)
haddimi biliyorum merak etmeyin yazarı.
sadece sigaranın bünyeye verdiği olumsuzluklardan sözederken, sigara kullanan azınlığın ' sanki sen ölmeyeceksin, sigara içmeyince ölmeyeceğini sanan yazar' tadında son derece alaycı tavrına karşı sadece sigaranın üzerinizde yarattığı etkiye karşılık bir cevaptı o.

halbuki banane senin içtiğin sigaradan , sana verdiği zarardan bilmem neyden !
ama işte yaranılmaz!
hemen atlamamak lazım, bilip bilmeden nick altında entry kasmamak lazım.*
ne haddimi aştım ne de terbiyesiz bir yazarım.

çok nadir olmakla birlikte biranın yanında bende sigara tükettiğim halde, sigaranın hayatımız nasıl etkilediği konusunda bir başlık açtım, hay açmaz olaydım !

sanki küfretmişim gibi saçma sapan özel mesajlara,anlamsız tavırlara,ilginç triplere maruz kaldım.

güzel sözlüğümün tuhaf insanları; sigara içiyor olabilirsiniz ama bunu savunmak zorunda değilsiniz bu anlamda kötü örneksiniz, bunu kavrayabilmeniz için afedersiniz ama birinin sizi dürtmesi mi gerekiyordu.

e tamam ben terbiyesizim o zaman.*
çay ikramını geri çeviremediğim sevecen yazardır:)
kısa boylu türk kızlarının kompleksli olduğunu satırlara döktüm diye, sanırsam sözlük içindeki 'kısa boylu türk kızları' tarafından pardon pardon 'kısa boylu ve kompleksli türk kızları' demeliydim. en serisinden (-) yağmuruna tutulan yazar.gülüyorum vallahi, komiksiniz komik.****
(#6519077) ilk defa aynı düşünceleri paylaştığımıza inandığım yazar.
memsimsel hastalıkların döngüselliğinde anne ıhlamur paradoksunda sıkışmış yazar.