bugün

Nerde kaybbettik ask hayatimizda , is hayatimizda , esimizde dostumuzda , ne oldu da olmadi bazi istenenlr .
Ben. en basinda ,seklinde kaliplardan cok , fiilli sebebleri merak ediyorum . Ben hep cesur olunmasi yerde beklemekten kaybettim .
yanlış insanlara güvenerek kaybetmişsindir. şanslıyım ki, güven diye bi kavramım yok.

bir soru.
sustuk lan. vurdular sustuk, sevdiler sustuk, sevmediler sustuk, ayıp olur dedik sustuk, günah lan dedik sustuk. ondan oldu her şey .
Olunmasi gerekli zamanda Net olamamaktan ,kimisi icin istenilen gibi olamamktan kaybettim .
Baska fikirlere acik olusumuz.hatta o kadar acigiz ki neden yorungemizi degistirmesine izin vermiyoruz
Hayatimizi yola koyup gideyim derken bir baskasinin direksiyonumuzu sallamasina musade etmeyiniz.
En kivrak hareketle el frenini cekip aractan asagi itiniz!
Aklımızdakinin daha doğru olduğunu bildiğimiz halde mantıksız davranarak kalbimizi dinlediğimizde kaybettik.
milyonlarca sperm arasından sadece bir tanesi yumurtaya girmeyi başardı ve işte biz orda kaybettik..
hayalci olurken, verilen her söze inanırken, iyi niyetli davranırken, hayatımı geleceğimi onun eline bırakınken, onun için insanları karşıma alırken, kısacası severken kaybettik kardeşim.
Haddinden fazla güvenerek çok değer vererek kaybettik.
Herkesi insan sandığımızda.
umudumuzu yitirdiğimizde kaybediyoruz.
her şart her koşulda umutlu olmak gerek.
güncel Önemli Başlıklar