bugün

Sağlam stoperdir.
izlediğim en iyi stoperdi.
bu yaşa kadar inanılmaz performans göstermiş kaliteli artık eski futbolcudur. helal olsun. fifa da az gol atmadı bana.
34 yaşında emeklilik kararı almış sırp futbolcu.

http://www.ntvspor.net/ha...vidicten-emeklilik-karari
futbolu bıraktığını açıklamıştır.
pl tarihinin en iyi stoperi. alex ferguson ferdinand gibi adamdan kaptanlığı alıp bu adama verdi düşünün. fifa serilerinin 2009 ile 2013 arasında en iyi stoperiydi ayrıca.
önümüzdeki sezon galatasaraya geleceği devre arası kesinleşmiş stoper. semihle iyi ikili olurlar ve burdısso, dany gider.

edit: inter resmi siteden resmen duyurmuş. galatasaraya gelmeyerek ayıp etmiştir.
Önümüzdeki sezon için Internazionale ile anlaşmış stoper.
Şimdilerde Thiago Silva ile birlikte dünyanın en iyi stoperi. Fifa serilerinde dahi bu seneye kadar en yüksek overalla sahip stoperdi. Milli takımı bırakmış ve manu için kaptanlık bandını takmakta olan futbolcudur ayrıca.
2 ay sahalardan uzak kalacakmış.

dün oynanan ve 0-0 biten barça maçında * sahada yer almış stoper. yeni sezona ne yazık ki hazır vaziyette. manu yokluğunda çok zorlanmıştı ama artık geri döndü.
Sırbistan Milli Takımını bıraktığını açıklamış.
Genelde Psikopat olduğunu düşündüm M. Unitedli Sırp Stoper.
safet nadareviç varken eskişehir yönetiminin ilgilenmesi saçma olan futbolcu.gerçekten böyle gereksiz futbolculara paraları harcıyorlar sonra mağlubiyet serisi geliyor.yazacak çok şeyim var ama susmak belki de daha iyi.
gerard pique ile beraber dünyada ki en iyi iki stoperden biridir.
kornerlerde ileri çıkarak rakip kalede tehlike yaratabilir. her takıma lazımdır bi tane.
önümüzdeki sezon büyük ihtimalle real madrid'e transfer olacak sırp defans oyuncusu. raul albiol ile uyumlu bir ikili olabilirler. yanında kim oynarsa oynasın defanstaki sorunların büyük kısmını tek başına halledecektir.
florentino perez in iğrenç real madrid savunması için düşündüğü muhteşem stoper.

ayrıca steven gerrard a göre geçen premier league de manchester united ın şampiyon olmasında ki en önemli pay sahibi.
spartak moskova tecrübesinin ardından, sırbistan karadağ milli takımı'nda 2006 almanya dünya kupası öncesi arkadaşlarıyla birlikte gösterdiği performansla begeni toplayan futbolcu.
alex ferguson kardeşim dedirtmiştir. gider hiç adı sanı duyulmamış topçuyu bulur getirir koyar ilk 11 e adam çatır çatır oynar. sende oha ulan bu adamda kim dersin.
aha buraya yazıyorum... manchester'da efsane olarak anılacak topçudur. komple defans oyuncusu.
manchester united'ımızda ilk maçını blackburn karşısında yapmış sırp stoper.
hava toplarında baya başarılı boyundan posundan olsa gerek. topu oyuna sokuşuna da dikkat ettim idare eder. genç olmasını da hesaba katarsak daha manchester'da çok ekmek yiyecek savunma oyuncusu.
2005-2006 sezonu ortasında 8.5 milyon pounda spartak moskovadan manchester uniteda transfer olan defans oyuncusu. kendisini 2006 almanya dunya kupasinda da izleyeceğiz