1. 1.
  hrant dink'in katledilmesinin ardından devletin cinayeti mümkün kılan "ihmallerini" yazan ve bunları yazdığı için 28 yıl hapis cezası ile yargılanmaya başlanan gazeteci. cinayet zanlısı ogün samast'ın bile 20 yılla yargılandığını hatırlatırım.
  17 -1 ... cehenneme dokulen irmak
 2. 2.
  dink cinayeti ve istihbarat yalanları adlı kitabında emniyet içerisindeki f tipi yapılanmanın hrant dink'i nasıl ölüme gönderdiğini (bkz: ramazan akyürek) ispatlayan ve bu nedenle yargılanan soruşturmacı gazeteci.
  5 -2 ... shortcuttolongrun
 3. 3.
  Ergenekon Belgelerinde Fethullah Gülen Ve Cemaat eseriyle yine yıldızlaşan cesur yürek yazar.
  5 ... shortcuttolongrun
 4. 4.
  suçluyu övmediği için yargılananlardandır. hiç tarihteki örneklere bakmadan bir de yazarlık yapıyor da kitap çıkarıyor. bak abdüllatif şener'e sivas katliamının sorumlularını cezaevinde ziyaret ettikten sonra maliye bakanlığından başbakan yardımcılığına terfi etmişti. sonrasında da adı cumhurbaşkanlığı için anılmıştı. şimdi bir davası değil bir partisi var. hiç büyüklerini örnek almıyorsun nedim abi...
  ... premium vivere
 5. 5.
  http://evrensel.net/haber.php?haber_id=58629
  ... emegin iktidari
 6. 6.
  türkiye gazeteciler cemiyeti'nin her sene düzenli olarak verdiği sedat simavi ödülünü 1998 ve 2002 yıllarında almış kişidir.
  ... balyancho
 7. 7.
  bugün yazı işleri'ne kendi deyimiyle suç aleti olan dink cinayeti ve istihbarat yalanları adlı kitabıyla çıkan ve örgütlü bir şekilde hrant dink'in katledilişini söyleyen, ihmalleri, mit'in faaliyetlerini sıralayan, çakma muhafazakar demokratlara da gereken ayarı veren gazeteci. fikri hür, vicdanı hür bir adam. "ben de birgün bir cinayete kurban gidersem geride boşuna uğraşmayın, çözemezsiniz diye bir yazı bırakacağım" demiştir.
  ... moro
 8. 8.
  'Hrant Dink Cinayeti ve istihbarat Yalanları'' adlı kitabında, ''terörle mücadelede görev almış kişileri hedef gösterdiği'' gerekçesiyle yargılandığı davada beraatına karar verilmiştir.
  3 -2 ... pupuli
 9. 9.
  bir kesim için değil, toplumun her alanındaki yolsuzlukları, yanlışlıkları ortaya çıkarmak için gerekli olan insan neslinin en cesur adamı. nesli tükenmez umarım böyle cesur yüreklerin.
  1 -1 ... okheaven
 10. 10.
  (bkz: 8 yılın hesabı mı olur)
  2 ... meydanbenim