sevilmeye inanmıyorum.
kendi hayatim duzenli degil ki,
yarin icin bile planim yok benim, bir de hayatima birisini alip onuda mi cukurun icine cekeyim.
beyaz hayvanlar dinleyen birisi ile sevgili olacağıma söz verdim çünkü.
evet, ideallerim var.
çünkü ben çok iyi biriyim.

ed: iyi biriyim. yalan borcum mu var awq.
Kız arkadaşımdan ayrıldım ve birinin beni ayarlaması gerekiyor. Hiç ben uğraşamıycam.
Kimse cesaret edip açılamıyor.
Sevgiye deli gibi önem veren biri olduğum için. Kadın denen nesne ise sevebilme gibi bir özelliğe sahip değil. Sahipte vermiyor. Vereceksin kardeşim. Seveceksin ve bunu göstereceksin. Kalbin parçalanacak sevgiden. Yoksa gerek yok. Kitaplarım ve filmlerimle iyiyim ben. Benim dilimden konuşan zeki arkadaşlarım var onlar yeter(hepsi erkek) Bir kadının boş beyninden çıkan sikindirik muhabbetlerle ömür mü geçer amk. O kadınsı sevgiye hep hayran olmuşumdur ben. Kadın denen varlıkta hayran olduğum tek özelliktir o büyük sevgi, şefkat. Ama vermedikten sonra neye yarar. Vereceksin o sevgiyi bana. Dibine kadar. Kalbin yırtılacak sevgiden. Sarılacağım sana ve sende bana. Kollarımız uyuşana, halimiz kalmayıncaya kadar. Böyle devasa bir kalbin varsa gel. Yoksa olduğun yerde kal. Siktirme belanı.
çünkü eşim var. sevgililik flört bunlar güzel şeylerdir ancak geçicidir. hayat evlendikten sonra başlıyor. aşk bitiyor ancak saygı sevgi kalıcı oluyor. çoluk çocuk derken bir bakmışsın hanımla aranıza bayağı soğukluk girmiş.
çünkü digerleri gibi karsimdakinin egosunu tatmin etmiyorum. kimse icin cabalamiyorum. fikirlerim hemcinslerimle ayni olmadigi icin herkes beni yadırgıyor ve cok acayip bi seymisim gibi uzaklasıyorlar. bencil egoist kibirli ilan ediliyorum. zerre umrumda degil çünkü gercekten de bir miktar kibirliyim. ayrıca günümüz iliskilerinden tiksinip aşk safsatasına inanmıyorum. bu müesseseye saygım bitti.
Yok mu?

Birlikte yazıyoruz, şuan.
Demekki sevilmeye layik degilim.
Kızla yemeğe gidince kusarım diye korkuyorum.
zirve tek kişiliktir diyenler gelmeden yerimizi alalım..
Çünkü bu dünyada birinin birini sevmesi uzak ihtimal.
Kimse birbirini tanıma zahmetine girmiyor.
ilişkiler de tıpkı her şey gibi anlık.
Durduğumuz yerde en iyisinin bizi bulmasını bekliyoruz.
Giriş gelişme var sonuç yok.
Çirkin olduğunu düşünüyorsun. Böyle şeyler düşünmesen olacak.
önce kendimi sevmeyi öğrenmem gerek. yoksa hem karşımdakine hem de kendime zarar veriyorum.
cunku gelen gecene yazip coguyla da yiyistigim icin millet beni yavsak olarak goruyor .
bir daha aynı şekilde terkedilmeyi kaldıramayacağım için :D
Guven ne sevmek ne amk. Sofistike konuşmanın alemi yok gecenin bir yarısı. Beceremiyorum Amk amk
gerek duymuyorum.
(bkz: bilmiyorum)
görsel
Çünkü kimseye ciddi anlamda güvenemediğim için. istesem olmaz mı ?
-Evet olur.
Ama ben masallara inanırım istemesemde. takdir ettiğim ilişkiler gibi ilişkim olmayacaksa içime sinmeyecekse hiç olmasın..