bugün

son entrylerine bakılacak olursa bir hayli dertli olan yazar , allah yardımcısı olsun.
aynaya bakmalı acilen. ondan sonra tekrar yapmalı yavşağın tarifini.
yeni tanıştığım, tüm trabzon'lular gibi, trabzonspor fanatiği olan yazardır.
nickaltıma yazılanlardan karakterime dair analiz yapan bir garip yazar.

senin gibi eleştriye tahamülü olmayan, gerçekler suratına çarpıldığında kızaran mallar dolduruyor o nickaltını.
profil resminden sivilceli olduğunu gördüğüm yazar.

dolayısıyla ergen.
(bkz: #13318826)

marjinal olmakla suçladığı adamları yaftalayarak, marjinal olacağını sanan yazar.
(#10251119) ürperdim resmen. böyle olacaksın bu kızlar değerli oluyor endense. sadık oldunmu olmuyor.
yazılarını merak ettiğim yöremin insanı yazar. karadeniz çekiyor demek ki adamı.
dikkatli ve duyarlı yazar. *
saatlerimi harcadığım amiga oyunudur.Müthiş grafikleri vardı zamanına göre ve çok zor olmakla beraber çok yaratıcıydı.Keşke 3D televizyon yerine keşke bunun gibi oyunlar keyif verse de eğlensek diye yad ettiğim eski oyunlardandır.

http://gamesdbase.com/Med...cronom_-_1991_-_LinEL.jpg
trabzonspor fanatiği, hoşsohbet ve espirili yazar. iyi bir dinleyicidir ayrıca. * *
(bkz: #10287312)

laz olması muhtemel kardeşimiz. sıvamamı bekliyormuş kendisi. eğer burnu da laz burnu kriterlerine uyuyor ise sıvayı onunla atmak isterim.
gitar olayını aşmış ancak vokalde eksiklikler yaşayan gruptur. biraz detone gibi, tını eksikliği var gibi. çözemedim.
Benimle arkadaş olursa diYe üçbuçuk attığım yazar.
(#10251119) entry'si ile gözlerimin dolmasına sebep olan yazar. ayrıca hemşehrimdir.
(bkz: #10251119)entry'si ile beni derin üzüntülere sevk eden yazar.
(#10145038) bu başlığı ile beni derin üzüntülere sevk eden yazar.
hemşehrimdir, bugün bursa kendilerine plakayı göstermiştir. (bkz: 6 1)
(#9784500) adam ya ahtapot ya da kahin. *
zevk sahibi yazar. gönül verdiği renklerden belli.sefa geldin hemşo
hemşehrim, takımdaşım imiş. hoşgelmiş.
Uzun zamandır forum ve benzeri yerlere üye olurken kullandığım rumuz.
istanbullu death metal grubu... cover grubu denilebilir...

death in fire kavırını dinlemek için: http://www.myspace.com/necronomtr

ali - vocal,
cem - bass,
emir - gitar
emre - davul.