bugün

futbol maçını anlatan kişinin saçmalaması sonucu oluşan cümle.

ya da belki o sahnede iki necati vardır.

ya da bu necati, street fighter'daki dhalsim gibi bi tiptir de kendine kafalık orta açmıştır.
büyük necati ve küçük necati'nin sahada yardımlaşması sonucunda oluşabilecek replik.
necatinin duvar pası yaptığı anlamına gelebilir..
http://www.youtube.com/watch?v=i-0C-YxN0-I
mac heyecanıyla ne dedigini bilemeyen mac sunucularımızdan bir inci daha.

hagggi arif ortada, haggii kaleye baktı bir calım nefis bir hareket haggi haggi haggi haggi haggi.*
http://www.youtube.com/watch?v=3EXODLMSDGk
(bkz: vurursa gol olur vurdu aut)
(bkz: ilker yasin)
maçtan kopmuş spiker anlatımı:

- necati pas verdi. necati vurdu ve gol.. gollll...
+ şşşttt.. necati maçta yok lan...
- yok ya! öhhmmm... hakan'ın golü. ama necati olsa bu golü daha güzel atmazmıydı sevgili seyirciler. (sıçtık)
+ şşşşştttt... necati maçta lan...
- ama sende karar ver dötlek.
+ daha yeni girdi ya.
- ukala dümbelek... bu necatiden bi bok olmaz sevgili seyirciler. hele benim yanımdaki bu yorumcudan hiç bi bok olmaz. dallamanın teki hatta bu... bi dakika.. necati gole gidiyor... necati gole gidiyor... necati vurdu... ve gooooollll...
+ lan şaka yaptım necati maça girmedi.
- ulan senin ben... koyayım necati'ye size bişey olmasın sevgili seyirciler..
(bkz: cok tehlikeli bir yerden korner kullaniliyor)
yanılmıyorsam 5-1 biten galatasaray fenerbahçe maçında demişti bunu. necati riberyle duvar pası yapmış ancak ilker yasin 'necati pası necati yetişti içeri bıraktı şut ve gol. necati durumu 2-0 yaptı' gibi bir şey demişti.
olayın asıl komik yanı necati gibi bembeyaz bir çocuğa, ilker yasin'in *conceição demesidir.
-kaleciyle karşı karşıya muttlak gol şansı. vurdu, kale direğini sıyırarak top yandan taca çıkıyor. muttlak gol şansını böylece değerlendiremiyor.

1- o sırada kaleciyle santrfor arasında 10 tane adam vardır
2- top her zaman yandan taca çıkar, başka yerden çıkamaz.
akıllı ol necati.

ulan bu ne biçim başlık ya.