bugün

bir an önce vizeler bitsinde eve gideyim diye düşünüyorum.
Senin düşünmediğini.
ulan bugün şarj aletimi karıştıran hayat yarın hastanede çocuğumu karıştırır.
şarj aleti ile çocuk arasındaki o statik bağı çözüyorum şu an, çocuk 100 bmp şarj aleti 100-40v ~ 50/60 hz 300ma op: 5.0v=15000ma çocuk 10k elektrik üterse karışma riski ne olur?

Beni şaşırtıyorsun sözlük.
cevabı kimseyi ilgilendirmeyen bir sorudur.
Neden istediğimiz hiçbir şey olmuyor ?.
Onu ve o beni düşünmüyor'u.
kalbimin dayanmadığını. kalbim, küçük bir çocuğun yaşadığı hayal kırıklığı gibi naif bir üzüntü halinde. öyle kanıksamış ki yerini bu hayal kırıklığı, sanki kiracı değil de ev sahibi.
çayın ne kadar güzel bir içecek olduğunu.
Uzanmış yatıyorum bir bok düşündüğüm yok.
verecek mi? hala şüpheli..
lavaboya gitmeye üşeniyorum ve kalkmak için bir bahane düşünüyorum.
düşünme eylemini bir süre önce çıkarttım hayatımdan, genel olarak anı yaşıyorum. sanırım böylesi daha iyi, bir süre böyle gitsin bakalım ne olacak.
Çok yoruldum gerçekten ya. Tamam tek dert benim değil bir çok insan benimle benzer yada daha kotu şeyler yaşıyor olabilir ama ben biktim. Cidden oturup aa ama kanser değilim o yüzden mutlu olmaliyim diyemiyorum. Keske 3 hafta önce ölseydim aq. Cidden istemiştim. Mutlu huzurlu bi ölüm olurdu. Çünkü zaman bir yandan kotu anıları silse de bir yandan da kotu ani çoğaltma riskiyle devam ediyor. Ben ümit etmekten, mutlu olmayı beklemekten, hayal kurmaktan, heveslenmekten çok yoruldum. istemiyorum su siktigimin hayatindan bi bok istemiyorum artik. Lanet olasıca ben bi ölemedim herkes sırayla ölüyor bi bana gelmedi o sıra. Gerçekten daha fazla mutsuz olmadan su zamanları bi bitirip artik hangi boka gidiyorsak gitmek istiyorum. Yasamak falan istemiyorum ben ya. Güzel hissettigim, gerçekten mutlu olduğum bi anda öldür beni çok mu şey istiyorum acaba. Ben mutlu olmayı beceremeyen, yaşamayı beceremeyen biriyim. Yine dağı tasi sikesim var.
Sorhoşum sanırım..
Yoksa niye yalpalayayım ki hayat denen yolda ilerlerken..

Yok yok aslında heyecanlıyım..
Deyse, neden Rüzgar kadar naif kelimeler aklımdan kalbime ilerlerken fırtınalar koparsın..

Tamam tamam şimdi buldum,korkak bir insanım..
Başka bir açıklaması olmazdı diğer türlü dimi yaşamaktan kaçmamın..

Aslında hepsinden biraz benim sanırım..
Yalnızlığım..
Bir kadın var ve ben o kadından kadın içgüdüsü yani kiskancligiyla nefret ediyorum. Ama ayni zamanda kandirilacagini cok iyi biliyorum. Yine kadinca aptal bi içgüdü ile Uyarmak istiyorum. Aslinda bana ne. Ben üzülürken keyif sürüldü neden üzülmesin diye rezil olayım ki? Ama sevmiyorum insanların özellikle aska aşık kadınlarin duygularının sömürülmesini. Güzel kadınsın zeki kadınsın ama acaba anlar da engel olur musun? Uyarmali miyim inceden. Kafam çok karışık.

Edit; kadin da cok bi melek degil anladik. Karar verdim ilgilenmiyorum. herkes hakettiğini yaşasın.
sevgilimin harikalığını düşünüyorum...
Geçmişin izlerini..
bir kahve içmeyi düşünüyorum. yanında sigarası ile.
ne yapacagimi.. cok zor amk.
Algıladığımız kadar varız.
miskinlik yapmayi.

t: bir soru.
önceki hayatımda nasıl bi günah işlediysem ne boklar yediysem şimdi bunların cezasını çekiyorum. akşam ki gündemim bu yönde.
ilk defa kafamı kullanamıyorum böyle bildiğin acıyor yani, hiç bir şey düşünemiyorum.
yarın işten nasıl yırtarım.