bugün

2k sports' un 2016 yılında çıkartacağı basketbol oyunu. ayrıca bu nasıl isim lan değiştirin şunu başka bi şey olsun artık.
Steam'de 37 liraya düşmüş alıp oynadım kariyer olayları baya zevkli NBA takip edenlere tavsiye edebilirim ama hala eksiklikleri var. NBA kendisini telaffuzlar konusunda hala geliştiremedi o kadar algoritmaya dayalı seçenekli senaryolu iş yapıyorsunuz ama karakterin adı hala sabit ve okunamaz durumda. Kariyer açtıktan sonra çok yüksek ihtimal kötü oynasanız da birincil tercih yaptığınız takıma draft oluyorsunuz tüm bunları geçtim artık my career modundayken telefonda sosyal medya kullanımını daha doğrusu tamamen telefonu geliştirmeleri gerekli twitterı falan hepsini ayrı ayrı yapabilirler tweet atma olayı bile olabilir ama sanırım bunun için daha fazla yapay zekayı gelistirmeleri gerekli ancak böyle gercek bir kariyer hissi verebilir ama yine de fena degil. Özellikle indirimle aldıgınız en hak eden 37 liralık oyun olabilir. Neighborhood kısmında belli basli sorunlar ve buglar mevcut oyun gecisleri cok iyi degil yine de idare eder bilgisayarda ara gecislerde bazen kasmalar falan yasayanlar tüm ayarları mediuma ceksin bende o sekilde ise yaradı sistem iyi olsa bile. Kariyer modundaki egolu mu olacaksın yoksa takıma mı övgüyü vereceksin ikileminden gercekten bunalacaksınız daha farklı bir kisilik olusturma yolu da yok bas egoyu gitsin kawhi leonard ile takılıyorum daha pas atmayan oyuncuları bos Bos övmek mantıksız geliyor. Ozetle iyi oyundur bu pandemide iyi gider. Hatta baya uzun sure gidebilir.