bugün

31 yasinda milli takimi bıraktığını açıklayan pasör oyuncumuz.
Çok iyi bir pasördür.
cenk akyolu seçerek o güzel genleri çöp etmiştir. başka adam bulamadın mı be kızım. bu kadar adam kıtlığını yaşadığını bilseydim karşına çıkardım.
anne olmak için voleybol kariyerine ara vermiş.

http://www.ntvspor.net/vo...-5b17d61423e97d1524ffde8f
2009 yılında eczacıbaşı, 2010-2011-2012 yılları arasında fenerbahçe ve 2013-2014-2015 yıllarında ise vakıfbank forması ile cev denizbank bayanlar şampiyonlar ligi'nde üst üste 7. kez final four'da mücadele etme başarısı göstermiş ve rekora imza atmış milli sporcumuzdur.

15 yaşında eczacıbaşı a takımı, 18 yaşında ise a milli takıma yükselerek genç yaşta olmasına rağmen birçok bireysel ödüle sahip olmuştur. halen a milli takım forması giyen oyuncu, şampiyonlar ligi şampiyonluğu için takımının en önemli kozlarından biridir.
voleybolun şampiyonlar liginde üst üste 7. kez Final Four da mücadele eden ilk ve tek oyuncu olarak tarihe geçen güzellik.
2013-2014 bayanlar voleybol ligi en iyi pasörü seçilmiştir. ödülünü de eski milli oyuncu, gururumuz bahar mert'den almıştır.
önümüzdeki sezon için de kulübü vakıfbank ile sözleşme yenilemiş milli takımın genç ve güzel pasörüdür.
soyadı akyol olmuştur.
Blokları ve attığı servisleri çok iyi olmasına rağmen pasörlüğünü beğenmediğim voleybolcu.
(bkz: naz aydemir akyol)
cenk akyol'un eşi. sizce de fazla güzel değil mi sanki ?
aslında 1989 doğumlu olan -yaş gruplarında bir sene fazla oynamak için yaşını küçültürmüştür , anne babası da voleybolcu olan (hatta annesi milli takımda da oynamıştır) yetenekli, solak pasör .
avatar'daki kadına benzemektedir.

görsel
cenk akyolun müstakbel eşi.
--spoiler--
Cenk'i milli takıma almayanlar, şutör kısa guard olarak Alaska’dan bir penguen devşirirler artık
--spoiler--
kadın. fiziksel güzelliğini geçtim yaptığı işi çok iyi yapıyor. o tatlı hırsı var ya, yeter. ha bir de kırmızı ojeleri.
amk cenk akyol'la nişanlanmış.
lan şebnem ferah'a odunu vermiyor muydun?
yüzü çok güzel ve masum olan milli voleybolcu. demek cenk akyolla evleniyor, moralim bozuldu bak.
gördüğüm en güzel kadın nokta de.
twitter hesabı: https://twitter.com/nzydmr11

ayrıca çok güzel.
en güzel voleybolcu açık ve net. *
en güzel voleybolcu çok aşırı net.
en güzel voleybolcu net.
beyniyle oynayan sporcu. her maç daha da hayran oluyorum.