1. 1.
  twitter'da takip edilmesi gereken kişilerdendir kendisi. her gün farklı bi anadolu sehrinden arşivlik fotograflar paylaşır . ayrıca malatyalı ve ermenidir kendisi , ilgiyle takip ediyoruz.
  1 -1 ... myron bolitar
 2. 2.
  Arşivi çok sağlamdır. Sosyalisttir, Ermeni bir yurttaşımızdır. Severek takip ediyoruz.
  -3 ... porteron
 3. 3.
  bu kadar geniş fotoğraf arşivine nasıl sahip olduğunu düşündürten kişidir.
  3 ... bluefalcon
 4. 4.
  Yaklaşık 1 aydır twitterda paylaştığı fotoğrafları merakla takip ettiğim kişi. Şimdiye kadar bir çok şehrin 1900 lerin başında çekilmiş fotoğraflarına bakınca ne geliş(eme)diğimizi aksine gerilere gittiğimizi görüyorum. En ilginçlerden biri de Yozgatta tehcirden sonra 70 evde piyano çıkmış olmasını öğrenmem oldu en son.
  2 ... butterflys tongue
 5. 5.
  PiS ERMENi DEFOL GiT BU ÜLKEDEN şeklinde atılan twitleri spamleten kızıl saçlı bi kadın. Islerine gelmeyince düşünce özgürlüğü falan dinlemez bunlar.
  3 -1 ... ber0ne
 6. 6.
  afedersin ermeni olduğu halde başörtülü bacıma laf etmeye kalkmış ama ayarın kralını almıştır

  natali avazyan
  3 -2 ... sizofrenkezban
 7. 7.
  atatürk havaalanın da bombalı saldırı yaparak 7 kişinin ölümüne pek çok kişininde yaralanmasına neden olan ermeni asala teröristini devrimci olarak tanıtan bir tweet atınca gerçek yüzü ortaya çıkan lübnan ermeni diasporası ajanı takip edilmemesinde fayda var benden söylemesi.
  1 ... miss bekar
 8. 8.
  paylaştığı nostaljik fotoğraflar ilgimi çekmişti takibe almıştım. fakat zaman içinde gördüğüm kadarıyla kendisi teröristlere sempati besleyen cenahtan. takibi bıraktım tabi. Bu şekilde aydın görünüp terör sempatizanı çıkan kim bilir kaçıncı hayal kırıklığı oldu bende. tamam ben de hükumeti destekliyor değilim. yapılanlar en derin noktasına kadar tartışılsın ama bir şeyin karşısında dururken insan öldürmekle problemi olmayan cani bir oluşumun yakınından bile geçecek değilim.
  2 ... umutsuzlar parki
 9. 9.
  bir dönem asala teröristleri için "devrimci" ifadesi kullanan ermeni kahbe. asala denen örgütün hedefi türk diplomatlarına suikastti ve abdullah çatlı meydana çıkana kadar amaçlarına ulaştılar.

  bu kaşar ise çıkıp bizim diplomatlarımızın katillerine güzelleme yapıp bizim topraklarımızda yaşıyor, bizim ekmeğimizi yiyor, havamızı soluyor. pembe götlü cihangir solcusu tipler de sanatçı manatçı diye kendisini yalıyor.
  8 -2 ... kedilerinbabasi
 10. 10.
  ulan bit yavrusu ırkçılar sabah akşam kürtlere küfür eden mallar bu kadının sizden farkı yok ..

  nasılda saklıyorsunuz neden gözaltına alındığını ,tabi aynı bok kafa ırkçı her yerde ırkçıdır. Sağı-solu olmaz.

  mevlut çavuşoğlu'nun babasına (lakabı)'' ''hırsız'' kürt osman'dır '' ''dediği için şikayet üzerine gözaltına alınmış,ayrıca erzurum horasan kürdüdür dediği içinde ,aynı bizim boklu ırkçı söylemi.

  hatırladık mı ?
  kimler kürtlere hırsız diyordu ?

  tabi ki sözlüğün ırkçı pislikleri ,ulan biraz haysiyet ,karakter diyeceğim ama, neredeeeeeeeee ..

  sahtekar ırkçılar nasılda kıvırıyorsunuz...
  sabah akşam kürtlere hakaret edin ,başkası etti mi anında polyanna .

  allah onunda sizinde belasını versin..

  # ırkçılık hastalıktır #
  1 -1 ... baris hemen simdi