bugün

kaliteli ürünleri olan el örgü ipliği markası.
nakış kolay gibi bir açılıma sahip olması muhtemel firma. *
bir dergi ismi.
şuan için 4.nesil çaylak olup, okan isminin tersten okunuşudur.

edit: artık bir yazar.
hoşgelmiş yeni yazar.

(bkz: uludag sözlük karşılama komitesi)
ismi büyük olasılık okan olan yazar arkadaş.
uçmu$ yazar.*

editimsi: sözlüğe sardım lan,biri beni durdursun.
derya baykal'ın satışlarını patlattığı yün markası.
(bkz: nacho)*
örgü modellerinin yer aldığı bir dergisi de olan yün markası.
tunç yünlerinin fark attığı yün markası.
yün gibi çocuktur. ama tersi çok pistir.
munzur insan. * *
sözlükteki allahsızlara allah' ı anlatmanın (sözlükte saygılı olmanın sınırlarını zorlayan yazarlara) fayda etmediği yerlerde madem saygılı değiliz. ana avrat düz gitmek daha saygılı olur bizim için, çünkü onların allahları yok..kime küfür edeyim ulan? diyen yazar.....
http://www.uludagsozluk.c...e&nw=detay&i=1372
kendisine bir şarkı armağan etmek istediğim mücahit;

http://fizy.org/y9EdsDAjjipt

a acayipsin!
haklı olarak sinirlenmiş adamdır. dinciymiş kimilerine göre.
öyle olsa bile kutsalına sövülmesini kaldıramıyor olabilir. ben başlığı görüyorum ve yazmıyorum ama o yazmak istemiş olabilir, kendi tercihi. bu başlığı açan adamın "kendi tercihi" ama sinirlenen "ayool kız ne var?". lahanaya bir turşuya iki.

allah'a sataşmanın manasını da biri bana anlatsın. adam sinirlendirmekten mi hoşlanıyor bu insanlar?
aman allah 330 cc diyince ben de hemen gittim abdest bozdum dinden tövbe çıktım. amaç ne?
eğlence mi? aç da şeyine gül o zaman bilader.
şehit olmuştur.
kendisine:

Allahü teâlâ, (Kâfirler, Allahü teâlânın emirleri ile Peygamberlerinin emirlerini birbirinden ayırmak, bir kısmına inanırız, bir kısmına inanmayız diyerek, iman ile küfür arasında bir yol açmak istiyorlar. Bu kâfirlerin hepsine çok acı azap hazırladık) buyurmaktadır.) [Mektubat, 1/152]

senin sövmenle olucak iş değildi, zaten azapları hazırlanmıştı. demek isterdim.
saçma sapan entry ve başlıklara dayanamayan ve cinnet geçiren bünyenin tepkisi küfürle tanıdık onu .. aslında ilk küfür o etmedi ana gibi bacı gibi çok özel güzel değelerine ilk başta küfür edildi dinine !!! .. dine yapılan küfürdü onun inancına yapılan .. ve o gereğini yaptı .. inanın iki yazarda küfretti biri dine diğeri anaya bacıya ..peki dine küfür enrty silik yapmıyor ana bacıya mı yapıyor.. şahıslar farklı küfürler yanı .. adalet ama bu dünyada değil sanırım.
gitti giden yazık ardında iz bırakıp diyen şarkıyı mırıldandıran yazar.
ana avrat küfür edince "lafı gediğine koymak" olarak anlaşıldığını, "güzel yazar" olduğunuzu gösteren kişi.

hani o da müslüman ya, senin gibi düşünüyor ya..

güldürmeyin lan adamı.*

(bkz: ucuz mücahitlik)

görsel

(bkz: aklını seveyim)
dördüncü nesil silik yazar.
vallahi alizenin kelebekli ipleri 80 metre ama o da altı lira. Normalde ortalama bir yünde 250- 300 metre oluyor ve daha ucuz oluyor. Siz düşünün. Nako yine insaflı olabilir.
okan'ın tersi.