bugün

anne kuzusu, kibar, ince, hassas erkek türü.
efendim şöyle diyeyim..

bütün toplum normlarına harfiyen uyan, uymasada uyan..

suyun kaynağını bilen ve yine tekrar olacak ama yani, o suyu içebilmek adına bütün genel geçer normları papağan hayvancığı gibi tekrarlayan, naif, saygılı, sevecen, kibar ve adam gibi adam erkektir..

çomarın karşı cenahtaki karşılığıdır..

ben kısaca izninizle bunlara dalyarak olarak hitap etmek istiyorum..

çok dalyaraksınız canım kardeşlerim..

aslında bunlar o aksakallı dedelerinin torunlarıdır he bakmayın siz gösterilene..
Pedikürcüsü vardır.
sözlükte böyle erkek yazar görünce tiksiniyorum bu kadar kibarlık incelik olamaz, kelime seçimi o kelimeler olamaz, ben entrysini okuduktan sonra bir yazar için bu erkek mi kız mı demek istemiyorum, diyebileceğim olmamış bu tekrar yapın
halk arasında naif değil, ılık veya top şeklinde yaftalanabilecek erkektir. (!)
her naif erkek gaydir ama her gay naif değildir nerden bilyorum diye soranlara kendimden biliyorum cevabını vereceğim.
Naif; Sade, doğal, saf, deneyimsiz anlamları taşımaktadır.

Ve bence naiflik, çakal olan erkeklerin 1 numaralı maskesi.
Onlara erkek dememek gerek aslında ama genede siz bilirsiniz.
benimdir ama ne gayim ne de ılık incelikten anlamayan hödüklerin laf attığı erkeklerdir.
şu yazılanları okudum da gözlerim doldu ya resmen alındım ya, ne bileyim zorruma gitti. arkadaşlar bunları yazarken birilerinin okuyup alınabileceğini hiç mi düşünmüyorsunuz?

evet, ben kendimce naif, hassas bir adamım. ama bu eşcinsel olduğum anlamına gelmez. eşcinsel de olabilirdim. bu, kötü bir şey değil o anlamda söylemiyorum.

ama yani ne kadar meraklısınız insanları damgalamaya, kategorize etmeye. ayıptır arkadaşlar, sizlere yakışmıyor.

son olarak şunu söyleyeyim çünkü devam edip kalp kırmak istemiyorum,

sonuna kadar naifim!