bugün

kotu gorunen cahil 500 yillik avrupa aydinlanmasindan habersiz kara kuru kendi kizini olduren cennete gitmek disinda hayali olmayan avrupaya yakismayan muslumanlari bir alman olarak avrupada gormek istemiyorum.

lutfen ulkelerinize gidin. avrupa siz varken avrupa olamaz. orta dogu olur ancak. geldiginiz her yeri yikiyor pis ediyorsunuz. bir dazlak kafa ve nazi olarak musluman gormek istemiyorum avrupada lutfen avrupaya gocleri durdurun.
(bkz: muslumansiz bir avrupa hayali)

(bkz: geldikleri gibi giderler)
(bkz: haçlı seferleri uludağ sözlüğü vurdu)
(bkz: misyonerler iş başında)
(bkz: emredersiniz paşam)

(bkz: sözlükte nazi istemiyoruz).

(bkz: bak hala burda).

(bkz: malak).
muslumanlar mekkeye donmelerini isteyen bir sade avrupa vatandasi olarak istegim.

lutfen avrupaya geri donun biz hristiyan olarak turkiyede arabistana yerlesemez. orda kilise acamazken.

avrupayi resmen mekkeye cevirdiginiz. siz varken avrupa eski avrupa degil sizde farkindasiniz.

ne kulturel olarak ne de irksal olarak avrupayal alakaniz yok.

bu benim bir dilegimdir. siz giderseniz hem siz ortadoguda hemde biz avrupada mutlu oluruz.
medeniyeti müslüman türklerden öğrenen, "istanbul sokaklarında latin kardinallerinin külahını görmektense, türklerin sarığını görmeyi tercih ederim" diyen dük notras'ın torunu olduğunu unutan, bilim adamlarını içine şeyten girdiğini düşündüğü için yakan neslin devamı olduğunu hatırlamayn şuursuz insanların kurabileceği cümle...
küreselleşmenin ruhuna aykırı istek. evet, müslümanlar avrupa'yı terk edebilir, bunu yaparlar ama avrupa müslümanların ülkelerinden çekilecek mi bu isteğe karşılık? asıl problem işte burada. müslümanların ülkelerini sömürerek ayakta durmayı başarabilen ve gittikçe yaşlanan, doğal kaynağı olmayan ve her daim müslümanların ülkelerine ihtiyaç duyacak sömürgeci zihniyetin merkezi avrupa bu kampanyayı asla desteklemez. ancak kendisini avrupa'nın sözcüsü sanan bir işgüzar dillendirir bunu. ortalama bir avrupa'lı bu kadar aptalca kampanyalar başlatmaz.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
dünya müslümanlaşırken kendini islam karşıtlığına adamış insan görünümlü yavşak söylemi. senin gibileri dünya üzerinde görmek istemiyoruz diye cevaplanabilir.
troll söylemi...

he canım he
bir sen eksiktin!
dunya nin muslumanlasitigi felan yoktur.

muslumanlar 10-15 cocuk yapip sokaga salarken.

avrupali beyazlar 1 veya 2 tane yapmaktadir.

ayrica muslumanlar ulkelerinden avrupaya goc etmektedir.

bu yuzden avrupadaki musluman nufus artmaktadir.
ırkçilıktır .. hiçbir kimse belirli bir görüşü nefretle anmamalıdır.
ne dediğini bilmeyen yazarın söylemi. benim dedemler balkan göçmeni ve oraları türk yurduydu sen kime nerden gitsin diyosun bre deyyus ordan göçtüğümzü gibi türk sancağını oraya dikemyi de biliriz. sadece uygun zamanı bekliyoruz.
alman vatandasi olan komiserimiz almanyada genc nufusun artmasi icin cok cocuga tesvik amaciyla cocuk parasinin arttirildigini bilmiyor gorunuse gore... ama cok cocuga tesvik erdogan yapinca suc oluyor nedense. avrupa dedigin yaslilar toplulugu *...
sade bir vatandas olarak bu temenniler kendisinin boyunu asmakta olan temennilerdir. bosuna uzmesin kendini. dunya muslumanlasacak, islam dunyaya hakim olacak. allahin vaadi haktir. ve bu vaad yavas yavas gerceklesmektedir.
avrupaya goc eskisi gibi yogun degildir. zaten ozellikle almanya bu konuda cok ciddi onlemler aliyor. azaldi gocler...

ben bir fransiz * olarak belirtmeliyim ki; burada fransiz ve portekizli musluman kardeslerimiz azimsanmayacak kadar cok. islamla ilgili olmayanlarin goremeyecegi ve kabul etmek istemedigi mevzular bunlar...
ayrica (bkz: kim oluyorsun da kimi nerden kovuyorsun) dur...