bugün

Çocuğun her yerde çocuk olduğunu biliyordur. Çocuğa siyaset yok, dolar 3 lirayı geçmiş bilmez, ölen babasının tabutunun üzerinde araba sürer çocuk.
Erkekleri çekici yapan detaylar basligina senelerce yazdiniz.

Halbuki bir gorsel yeterdi.

Bu.
Dostum delilerinsulo ile gidip biz de teklif edeceğiz. Kaç kronsa veririz başlığını sorun değil.
suriyeliler ülkesine geri dönsün diyenler omurgasız solcularla evlenmeyecek danimarkalı polistir. boşuna evlenme teklifi yapmasınlar. kankamdır kendisi.
ulan herifler yüz tane suriyeliye bakıyor böylede reklam yapıyor. Biz 2 milyon suriyeliye bakıyoruz ama reklamı beceremiyoruz işte.
Ne demişler ambalaj herşeydir. Adamların ambalajı sağlam işte.
evet. istemeyerekte olsa itiraf ediyorum ibne yakışıklıymış.
arap kızıdır. normalde küçük arap çocuklarını ailesi uzak tutar. medya manipülasyonudur.
Ic cekerek insan dedim...
inanılmaz derecede başarılı bir pr çalışması. şimdi bu avrupalılar ülkelerine 100er tane suriyeli alıyor, dünyada iyilik timsali sayılıyor. ortaya da birkaç bu tarz görüntü. oh. peygamber gibi adamlar oluveriyorlar.

senin ülkende ise 2 milyon tane var bunlardan. ama reklamını yapamıyorsun. bu çok feci bir durum. adam 100 tane suriyeli sayesinde insanlık açısından senden kat kat üst sıralara doğru tırmanıyor. sen ise hala yaşaması en tehlikeli ülkeler listelerine falan giriyorsun. reklam her şey aga. reklamımızı yapabilecek adamlar olmalı dünyada.

ulan, bizde de 100-150 suriyeli olsun hepsiyle tek başıma ebelemeç oynarım amk. büyük küçük fark etmez. akşama kadar oynamadığım saklambaç, dokuz taş kalmaz alayıyla. bana da dünyadan evlenme teklifleri gelir. ama, 2 milyon lan. hangi biriyle oynayacaksın?
her gördüğümde iç çekmeme neden olan polistir.

keşke türk polisleri de bu kadar insaflı ve seksi olsa.

görsel
görsel
görsel
görsel

(bkz: asdfgh)
özelden 5 mesaj aldım hepsi bu entry ile alakalı.
canlarım şimdi söyletmeyin beni!
oradaki reklam da olabilir, şirin görünme de olabilir.
bizimkiler de şirin görünsün o halde!
ne yapalım yani.
gece kimlik istediğinde daha çıkarmadan tipini beğenmedim diye babasının çocuğu gibi tokat atan polisler var bu ülkede...

zorunuza gitmesin bunlar gerçek.
evcilik oyunları geride kaldı.
burası yeni dünya...
yabanci polisleri bu kadar pofpoflayan medya keske biracik da kendi askerine ve polisine sahip ciksaydi..
cirkin bir reklamdir. damimarkalilar ne zaman iyilik timsali oldu? adi ustunde oyun oynuyor.
100.000 bin Suriyeli bakıp insan oluyorlar , biz 2 milyon Suriyeli bakip Barbar oluyoruz.
herkes adamdan hoşlanmış ama ben saatinden zevkli insanmış *

(bkz: suunto care all black)
Bir çocuğa davranması gerektiği gibi davranmıştır.
"orospu çocuğudur. tek derdi algı yönetimidir. içinden küçük kıza taciz hayalleri kurması muhtemeldir."

Adama başlık üzerinden yazan hatta evlenme teklifi eden var. Bu adam mı kıza taciz hayalleri kuruyor siktir git amına koyim herkesi kendiniz gibi görmeyin.
imaj çalışmasından başka bir şey değildir.

Bizimkiler de arada teyzelere karanfil verirken, iki büklüm dedeleri karşıdan karşıya geçirirken, bebelere balon verirken fotoğraf çektirirler, bu da kamera önünde oynuyor aman ne duygulandım...

(Pardon ama iyiliğe inanamıyorsak da suçlusu biz değiliz)
(bkz: bazen sadece mülteci olmak istersin)

Vallahi imaj çalışması ya da gerçek, ben böyle çocukla çocuk olan adam gördüm mü dayanamıyorum, sabah sabah gözümüz gönlümüz açıldı, eheheheh.
Ayrıca bir insana yakıştırılacak en iğrenç şeyi, çocuk tacizi niyeti iddiasını haketmeyen insan.

Herkesi kendi gibi zannetmemek lazım.
Bacım gardaşım olsun polisidir. Gülümsetmiştir.
olması gereken davranıştır efendim.
la bizim kafamız hiç basmıyor böyle şeylere, uyuz oluyorum arkadaş.

bu heriflerin baktığı mülteciyi ben evimde de besler, misafir ederim. bir avuç insan.

sen neredeyse 3 milyon suriyeliye kapını açmışsın, besliyor, misafir ediyorsun ama uluslararası kamuoyunda hala adın acımasız, hala suriyelilere zulmeden, aç bırakan olarak anılıyor.

kampların etrafında akşama kadar boş boş dikilip sigara içeceğine al iki bebeyi karşına, eğlen, oyna.

hem onların gönlü hoş olsun hem de senin imajın düzelsin azcık.
Çekimler bitince oyun da bitmiştir.
bence adam gibi adamdır.
adanada bir mahalle var sanarsın orda türkler mülteci, neymiş küçük bir çocukla oynamış. ülkelerine bir kaç tane süriyeli aldılar diye dünyanın en iyi ülkesi oldular. bizim ülkemizde milyonlarcası var.
bu arada aklıma süriyeli esprisi geldi komik değil ama nedense ben hep gülüyorum.
-öğretmen: suriyenin başkenti neresi?
-öğrenci: bizim mahalle hocam.

"eskiden nereye baksam sen vardın şimdi nereye baksam suriyeli."