bugün

yaramazlık yapasım vardı sadece, nereden bileyim gidip de müjgan'a aşık olabilecek kadar huysuzlaşabileceğimi...

hangi oyundu o? masal müfettişiydi galiba; evet evet oydu.
oyunun başlamasına henüz 1-2 saat var. oyun izmir konak civarında bir yerde oynanacak. davetliyim yine; oyun öncesi hüseyin abi'ye bi merhaba diyeceğim. kulise çıkasım var, çıkamıyorum. nasıl çıkayım 3.katta oyun, asansör arızalı.

hüseyin abi bana merhaba dedi, dekor asansörü ile çıkardı beni kulise. çok sağol lan abi!

ali çatalbaş sigara içiyor, selam lan abi sharlo ben...ferhan'ın kitaplarını satan bir adam var, hatırlamıyorum ismini şu anda, sana da selam ulan! ulan ulan.. kilolu bi çocuk var, adını hala bilmiyorum. vay eşşeğin kıçı naber! eşşeğin kıçını oynamıştın değil mi son oyun? ( kih kih kih, gülüşmeler ) aoo o da kim. tanımıyorum müjgan'ı.

elimi uzattım tokalaşmak için, beklenmedik bir içsel şüphe içinde uzattı ellerini. siz derya hanıma çok benziyorsunuz dedim.

ben babamın kızıyım dedi. noluoz amk!

gülüştük falan, bilirsiniz ya...

hüseyin abi çay koymuş, çıkardım sigara peketimden ikram ettim ben de; ödeştik. '' şimdilik ''

ali'ye bekçi murtazayı anlattım bir süre, ali sigarasını nefes nefes tüketirken dinledi beni. müjgan pek oralı değil, gidip geliyor sürekli.

ferhan geliyor anlaşılan, bana yol gözüktü. gıcık herif!

kapıdan çıktım, ali'ye sordu bu kim diye? ne bileyim dedi ali söyledi ya sharlo..

oyun bitti. salondan çıkıyorum, üzerini değiştirmemiş henüz; kostümleriyle hala.

oyun arasında, sahne kostümlerini de onun yaptığını işitmiştim.

ufak bir eleştiride bulunarak, memnuniyetimi dile getirdim. hah bu arada ben kneller, ötesi yok...

ötesi yok, gördüğüm ilk an biliyordum platonik aşk listemin zirvesine oynayacağını.

bakalım, sezon bitti. turneler başlasın hele de. o zaman öğreneceğiz gerçekleri.

sevgilerden bir demet ulan..
nişanlanmış.

görsel

http://www.posta.com.tr/f...otograflihaberi-1394790-2
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar