bugün

Yönetmenliğini Serkant Yaşar Kutlubay'ın yaptığı Nilüfer Açıkalın ve Sibel Gökçe'nin başrollerini paylaştığı korku gerilim filmi. Ber Ay Film in yapımcılığını üstlendiği filmde polisten kaçan bir çetenin lanetli ruhlarla dolu bir evde geçen mücadelesi anlatılıyor. Korku gerilim filmleri çekmeye alışık olmayan Türk sineması bu filmin çekimleri sırasında da benzerlerinde olduğu gibi bazı paranormal olaylarla, serap görme, inlemeler duymalarla karşılaşmış. Yine de bunda çekim yapılan köşkte gerçekten de iki cinayet işlenmiş olmasının payı olabilir.
frame türkiye özlem in çıplak sahnelerini içeren film.
iğrenç bir film. Türk sinemasını yerden yere vuran, en kötü filmler listesinde zirveleri zorlayabilecek derecede iğrenç, tiksinç oyunculuk ve senaryoya sahip olan film. frame türkiye diye bişeyden çıkmış bir kadın var filmde. oyuncu diye onu almışlar meme göstermekten başka bişeye yaramıyor zaten. yönetmeninin okumamış olmasını dilerim. eğer okumuş bir yönetmense bu ülke neler yetiştiriyor sorgulamasına gidebiliriz türkiye olarak.
fazla amatör.
elime bir kamera alıp çekebilirim o derece bir film.
fragmanını izledim ne rezalet dedim iyi ki bugün izlememişim dediğim film
-yok mu bu karabasanın dişisi emmeli gömmeli??
dumanlar filan
sihirli annem bile daha gerçekçi
pardon yönetmen bey
kafanız iyiyken mi yazdınız bu senaryoyu.
dün inanılmaz bir hata yapıp izlediğim filmdir. film dediğime bakmayın filmcik olur bundan ancak salondakilerin yarısı molada terketti zaten biz merak ettik nasıl bır hayal dünyasıyla sonlandıracaklar diye verdiğim paraya acıdım sürekli memelerini gösteren bir kadın dışında bir olayı yok. siz değerli sözlük yazarlarını uyarmayı bir borç bilirim.
bugün izlediğim filmdir. hayatımın berbat dakikalarıydı. oyuncular amatör, efekler berbat, senaryo tekrarlarla dolu inanılmaz sıkıcı bu kadar kötü film yapmak bile beceri ister. tabi ki bir iyi yanı vardı o da sevişme sahneleri.* izlemek için değilde boş bir seansda gidip sevgili ile vakit geçirilebilecek tarzda bir film.
gerçekten çok kötü bir film. aslında film demek bile yanlış olur.. rezillik başka bir şey değil. yalnız frame türkiye özlem'in cüretkar sahneleri için izlenebilir. * *
efektlerini koca kafaları yapan adam yapmış sanki. 30 yıl önce yayınlanan dandik american filmlerindekilerden bile kötü. bide çıplak kadının memeleri falan iğrenç yani, onun için bile izlenmez. bunu çekip, sinema diye millete kakalayan adamı ne yapmalı bilmiyorum.
yönetmenin kafası dumanlı bir haldeyken çekmeye karar verdiğine inandığım film. gerçek kesit ve arka sokaklar dizilerindeki oyunculuk bile, bunun yanında oscarlık bir performans gibi kalıyor.
akıllara zarar bir sevişme sahnesi barındırıyor film.
yüksek ihtimal erşan kuneri olaya dahil olmuş "donla sevişin" talimatı vermiş.
komik lan baya.