bugün

900'lü hatlardan türkiye'nin tanımış olduğu bayan şahsiyet. ben kendisini üvey baba dizisindeki rolünden hatırlıyorum. çok cazgır bir görüntüsü olmasına rağmen, hem hoşsohbet hem de kültürlü birisi. bir de çok cesur lan.
atlas pasajında butiği olan dansöz
bir dönemin hızlı dansözlerindendi. 90'lı yılların başında içki uyuşturucu konulu filmlerde üşütük fakat şuh kadın olarak karşımıza çıkmışlığı vardır.
zamanin bayan ara beni boya benisi.
zamaninda ibrahim tatlises in kendisine tecavuz ettigini iddia eden eski oryantal. psikolojisi bozulmus, yesil receteli ilaclar kullaniyormus. allah allah ne olaylar, ne mevzular? ibrahim tatlises i neden sevmem, neden kanim isinmaz bu ve benzeri sebeplerdendir. bana her zaman antipatik gelmistir.
kimse iftira olduğunu düşünmesin , ayrıca bu ibo nun ilk ve tek hadisesi de olmayabilir. zten bu kadın iftira atmaya kalksa direkt vururlar , rezil ederler . şimdi ise en fazla meşhur olmaya çalışıyor derler
Tecavüze uğradıktan sonra ülkü ocağına sığınan garip şahsiyet. Sorun ne ocakta, ne kadında, sorun ibo denen kurdoda. Namussuz itoğlu it.
memleketin görüp görebileceği en tuhaf simalarından birisidir. oryantallik yaptığı zamanlarda kemancı'da falan takılıp, metalci geçinen sonra oyunculuk falan yapan, orada da yapamayınca butik açan enteresan biri hakikaten. kültürlü ama psikolojisinin bozuk olduğu çok belli. işletim sistemini epey yıpratmış zaman içinde. değişik hatun vesselam seviyorum ben bunu niyeyse.

(bkz: ara beni boya beni)
Çıplak ayaklarına masaj yapma fantezim olan ünlü kadınlar arasındadır.
hanımefendi biraz yaşlandı, bu saatten sonra hacca giderse tek beklentim zemzem getirmesi.
piyasadan elini ayağını çekmiş. filmografisine baktım en son yaptığı iş 2011 de. şu an 53 yaşında kendileri.
Hande yener'e benziyor biraz.