bugün

bu kızcağız vefat etmiş,bursa tarafında bir zeytin ağacına asılı bulunmuş ,bu kızcağızın vebali kimin boynuna.
ben 72-23, 51 senedir selamsız roman mahallesine komşu oturuyorum, evden 3 dakika 2 sokak bir cadde uzaklıkta ,bütün kızlar 13-15 oldu mu evlenir(nikahsız) 16-18 nikah kıyarlar .
kavga dövüş olur,ben bir tek böyle ağır kötü olay duymadım.

zaaflı insanları çıkartıyorlar kanallara sonuç facia bir değil iki değil.
bunlar fakir insanlar %90'ı kirada ,çoğu sigortasız ,ne iş olsa yaparım olayı ,para yok mülk yok.
var ellerine iki kuruş çıkar ekrana makyaj-elbise zaten tavlar böyle şeylere sonra facia ,yazık günah .ekrana çıkmasa kesin ölüm olmazdı.
emniyet müdürlüğü ne iş yapar.

alırsın şüpheliyi soruşturursun ama ekranda 2 kısım tekmili bir de tefrika.

vallahi ben üzüldüm saf-cahil kız sevmiş birini ..

yazı oldu kıza.
Nevrigül öldürülmüş. Müge anlı katilinin peşinde. Merakla kim öldürmüş diye bekliyor insanlar. Ancak orada gerçekleşen olaylara bakılınca toplum ölmüş de ağlayanı yok diye düşünüyor insan.
Nevrigül öldürülmüş. Müge anlı katilinin peşinde. Merakla kim öldürmüş diye bekliyor insanlar. Ancak orada gerçekleşen olaylara bakılınca toplum ölmüş de ağlayanı yok diye düşünüyor insan.
https://vm.tiktok.com/ZMjbKfQbh/

bahsi geçen barış ben değilim arkadaşlar.
hanım kız biraz sinirli.
Acil tedavi olması gereken kızcağız.
kız 18 yaşından küçük, hakkında şöyle yaparım böyle yaparım derken ona göre dikkatli konuşun isterseniz.
ailenin uyuşturucudan komple kafası gitmiş. palu ailesini anımsattılar bana .
allah ıslah etsin.
görsel
kavga etmesinler diye aralarında oturan güvenliğe mesaj atmış. https://twitter.com/faruk...L_fdFVRugzS1GnIw&s=19
REMZi'Yi BiR AN SARACA KEKO SANDIM..
Tipsiz şeytan tipli nazmiyemi?
ya yok karıyı gördüm yaşı küçük paçoz bir tip.
aynı karıdan bahsediyorsak hiç tipim değil.
aymira koçaklı gibi bir şey sanıp heyecanlandım.
gören varsa robot resmini çizebilir mi lütfen merak ettikte.
Allah için güzel karı gideri var.
Sexiy ne lan?
Tipsiz şeytan tipli nazmiyemi?
Kadın programları kaldırılsın diyorlar , bütün sözlük müge anlıyi izliyormuş meğerse. Kız güzel ama güzelliğin üzerine güzel birşey katmayınca neler olabileceğini gösteriyor gibi. Insani çevresi, ailesi, aldığı eğitim şekillendirir. Malesef yüz güzelliği eh iste ama başka birşey yok. Olaylarda ilgisi olduğunu sanmiyorum. Gerçi bu güne kadar insanlar konusunda yanıldığım çok olmuştur. Benim masum dediklerim katil çıkıyor çoğu zaman.
Adi nazmiye.

Acayip bir kiz. 80 yasinda ki kadina, oraya gelirsem bak, seni burda parcalarim diyor.
Bu kadın yanındaki adamı çirkin bulup ben buna mı bakıcam mavi gözlü on binlerce yakışıklı var diyen abla mı?
i harfini fazla koymuşsun.
elini sikeyim sexiy ne insan görsel atar.
canlı yayın linki var mı.
o kim bik bik babaannen mi?
görsel
görsel yok karıyı hayal gücümüzle mi görecez.
(bkz: çingenem) acaba o mu?
bu arada müge anlı'da kraliçe nefertiti'ye dönmüş...

gece görsen korkarsın.