bugün

inandığının doğru olduğunu varsayarak karşısındaki kişi yada kişilere aynı soruları değişik kombinasyonlarla ve de ısrarla soruyor. Amaç kafa karıştırmak. Suçladığı kişi de bu oyuna gelirse hapı yuttuğunun resmidir. Sonrasında vurun abalıya. Bu tarz programlara nasıl izin veriliyor. Hayır şunu anlamıyorum; orada resmen mahkeme kurup insanları hakim savcı edasıyla yargılıyorlar. Hakaret derecesine varan söylemler oluyor. Son olarak bu programa çıkanları da anlamıyorum. Kardeşim hadi oldu bi bok yedin. Ne işin var orada. Kendine ne diye hakaret ettirirsin küçük düşürürsün.
görsel

Müge'ye fena geçirmiş.

Kız haklı.

Ünlüler yapınca sugar daddy fakir yapınca ahlaksızlık. Yok yaa...
Bugun bu programin yapilması hiç etik değil. Muge anlıya yakıştıramadım.
Müge anlı ve dosları etkinliğine yardım kampayası yapsaydı keşke.
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrası yayın akışını bozmayarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına devam eden ATV’ye tepki gelmişti, Müge Anlı’dan açıklama geldi: Ekip arkadaşlarımızın deprem bölgelerine geçmesini beklemek için bir ara yayın oldu .
bu ara ele aldığı olaylar çok sıkıcı...

nerede sapık sinan lar, yengesinin ameliyat parasını yiyen çakma ezel bayraktar lar...
Şu an programda izzet adında biri var. Ben bu adama niye bu kadar güldüm ya?

(bkz: swh)
Veli Eren Atay konusunu bir iki gün ele alıp sonra bırakan program. Günlerce muhabbet kuşunu konuşturmaya çalıştırıp milletle dalga geçtiler resmen.
En sevmediğim programlardan. Annem de inadına açıyor evde çıldırmamak için zor dayanıyorum.
Tatlı serti kadın sanıyordum.
sarı kartla cezalandırılması gerekir. ceza sahası içindeyse penaltı.