bugün

http://smeet.mynet.com/ adresinden ulaşılabilen 3d platform.

(bkz: çakma)

(bkz: gazogen)
mynet sohbeti kaldırıp kullanıcılarını buraya yönlendirerek tutmasını umut ettiği başarılı olup olmayacağı konusunda emin olmadığım platform.
1 ay'a kalmaz kesinlikle kaldırılacak olan yeni trend.

sohbeti geri istiyoruz ulan
az önce bir nikah törenine katıldığım site. her şey sanallaştı ya. inanamadım, gerçekten şoktayım.
şimdi birisine özel mesaj atmak için bile vip üyelik isteyen site.
ama çok basit bir sistemle vip engeli aşılabiliyor.
ah be mynet
bu açıkların ne olacak anlamadım gitti.
(bkz: bir there değil)
Sosyalleşemeyen ürkek kişiliklerin gece gündüz başından kalkmadığı ve orayı gerçek sandıkları sitedir.
sohbetin katlinden sonra kurulan sistem.
ek: heyy gidi heavymetal odası heyy..gençliğimi yedin bitirdin be.
3d oyun ve sohbet platformu.

oyunu cok zevkli aliskanlik ve hirs yapiyor insanda. birakamiyorsunuz.
bilgisayarım sims kaldırmayınca hevesimi almak adına oynadığım saçma oyun.
2 gündür hastalık gibi puan kazanmak, ilerlemek için anlamsız bir hırsla oynadığım oyun.
hastalık gibi bişey. saçma olduğunu biliyosun, yok illa orada şuna tıklayım da şurdan şunu ilerleteyim gibi, zamanı öldüren, sims'in aynı zamanda online konuşulabilen bir versiyonu gibi..
sims'i de hastalık gibi oynuyodum. saçma olduğunu bile bile. konuşma sohbet olayını bilemiycem de benim gibi ilerleme puan kazanma amacı olanlar bütün günü zaman öldürerek geçirebilir. bir tane giysi odasında tasarladığım sonra yanlışlıkla kaydetmediğim sanal kıyafet için kaç saat canım sıkıldı. normal değil bu. en iyisi kapatıp bütün bunları günlük hayatına geri dönmek.
the sims benzeri online oyun-sohbet sitesi. gayet başarılı bir uygulama, bu kadar az tanınması tuhaf.

görsel
güncel Önemli Başlıklar