bugün

görsel
galiba hiciv seven tüzel bir şakacı.

gerçekse daha komik.
isim olarak hala çok seksi gelmektedir bana.
Aşk hikayesi beni derinden sarstı arkadaşlar. Komşuları olan kayınvalidesi hanım kızımızı görüp beğenmiş ve oğluna layık bulmuş offf ağlicam.
Bi de bizdeki komşulara bak. Kızın çamaşırları silkelemeden asıyor diye beni anneme gammazlıyorlar ya.
nişan alışverişinde olduğu için sözlükte olmayan yazar. kıskanın.
nişanlısı ona zenden tektaş yaptırdı ooollooooommm.
Erotizm kokan bir kız ismi.
görsel

Havalimanının parasını bizim ödediğimiz yazar.
sözlük formatından bihaber kullanıcı.

hayatı subjektif entry girmek üzerinedir, bilgi paylaşması gereklidir. ama onun da suçu yok, bir insan boş ve bilgisiz olunca paylaşacağı bir bilgi de olmuyor haliyle.

silinmesi dileğiyle.

arrivederci
ilgi budalası bir teyzemizdir kendisi. evde kalmaktan son anda kurtulmuştur. kocasına büyük sabırlar diliyorum. işi çok ama çok zor.
insanların türbanlı kişileri antipatik bulmasını bu tarz arkadaşlar sağlıyor maalesef. Art niyeti olmayabilir, gerçekten saf* olabilir fakat ısrarla at gözlüğünü çıkartmaması tuhaf.

Kısa zamanda idrak seviyelerini hop hop atlayıp kendini geliştirmesi dileğiyle.

Edit: eksilemeden önce yapıcı bir eleştiride bulunduğumu anlasaydın keşke.
Cahilligimin ozeti.
Bir hayrani ve fanı olarak, kendisine hoşgeldiniz diyorum efenim.
sözlendiğine çok mutlu olmuş olmalı ki en alakasız yerde bile söylüyor, insanı gülmekten çatlatıyor. allah mesud etsin inşaalah.
görsel
şunun kafasına düğün salonu atın da kurtulalım.

bende para yok ondan.
Ya bacım sözlünü de al ve git lütfen. Ben senin manitanla maceralarını okumak istemiyorum ben bu internete para veriyorum!

Ya evlenmese dert,Evlense daha dert. Kızım sen başlı başına dertsin ya. *
kimsenin dislamadigi yazardir. tabi bu ozel hayatini ve bilmememiz gereken detaylarin ( sözlüsünün gecmis cinsel hayati gibi ) bilinmek istenmedigi gerceğini değiştirmiyor.

(bkz: mahremiyet lütfen)

çocuk bunlarin buraya yazildigini bilse sözü bozar muhtemelen.
(bkz: arsız)
Umarım sözlüsü ile tokalaşmamıştır.
görsel
muvahhide. Sözlenmiş kütahyalı. Hislibiri. Hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin. Maşallah dedik.
O artık sözlü ve mutlu bir yazar.

Mutluluklar diliyoruz.

Söz çiçeğini bana bir atar mısın canım ya bir şey denicem djsjsjd.
nişanlandığına göre artık kendisine yürümenin bir anlamı yok. bırakın kendi halinde yazıp eğlensin. onu açık oylamanın da entrylerini favlamanın da kendisine mesaj atmanın da bir yararı yok. elveda meyhaneci.
Ablan olarak sana tavsiyem hemen güvenme. Eline kız eli değmemiş erkek milyonda bir kaldı artık. Yalan söylüyor olabilir aman ha dikkat et.

Eğer yalanını yakalarsan da ayrılmaktan çekinme. Bugün yalan söyleyen ömür boyu yalan söyler.

Ve siz sevgili sözlük erkekleri. Kaçırdınız tertemiz kızı. Yıllardır bakire sevgili ve eş istersiniz ama konu hislibiri olunca dalga geçersiniz. Gitti tertemiz kız haberiniz olsun.
düğün hollanda da mı olacak ?

insan merak ediyor.