bugün

gelmeyecek birini beklerken, katledilen umut ile birlikte yok edilebilir. itina ile...
bak şimdi.
şöyle düz git 50 metre. sonra sağa dön devam et bi 100 metre daha.
karşına çıkan ilk ışıklardan sola ikinci ışıklardan sağa dön.
2 km sonra sahili gördün mü? hah. şimdi atla ordan aşağıya.....

hadi gözün aydın.
Mutluluğun formülü çok açık, bir sen bir ben bir de bebek. Erkeklere sesleniyorum bu mısralarda.
bazen sadece o'nun iki dudağının arasındadır..

hatta çoğu zaman lan. ne bazeni..
hiç benim olmayan ve olmayacak yarin gözlerinde benim için...
sonsuz yolun sonunda.
görsel
tam da içimizdedir . gülümseyen yüzümüzdedir , sımsıkı bir sarılıştadır , mır layan minik kedi yavrusundadır , bir etipuf yemekte saklıdır , minnacık , küçücük şeylerlededir mutluluk , devasa sebeple aramayın onu bulmak için.
tatilde olsa gerek. iş başı yapmasını bekliyorum.

google'da mutluluk aranıyor. arama sonuçları yükleniyor. hiç sonuç bulunamadı. arama kriterlerinizi değiştirin.
bıraktığın yerde kalmayandır. başkası almıştır.
kaf dağının arkasında, kaf dağı nerede?
küçüktüm anadolu lisesini kazanınca çok mutlu olurum sandım olmadı. üniversiteyi kazanınca bu defa tamam dedim olmadı. bitirirsem tamam dedim olmadı. atanayım on numara olacak dedim olmadı. ulan bir arabam olsa dedim aldım üç günde rutine bindi herşey gene olmadı. ha mutsuz muyum? çok şükür değilim. ama bu monotonluk maratonu beni bitirecek. soruyorum şimdi ey mutluluk nerdesin? benimle niye hiç hemhal değilsin?
çok yakınımızda olmasına rağmen hep bizden uzakta olduğunu sanırız. yada hiç sahip olamayacağımızı.
Oralarda bi yerde.
Aslında her yerde ama görebilene .