bugün

erkeğin mutfağa gireni makbuldür. hele bir de yumurta kırmak ve makarna yapmak dışında elinden geliyorsa ardına koymasın. öyle adam bulursanız kıymetini bilin, bakın adam dedim.
olum gaza gelmeyin bak böyle böyle yol yapıyorlar. yemek işini erkeklere yıkmanın işaretleri bunlar. sen aslansın sen paşasın yok tosunsun, seksisin diye vererek ara gazını yemek yapmayı önemli ölçüde erkeklere(gaza gelenlere) kitleyecekler. bir de burda gaza gelip coşan ibişler var ahahahahah.

edit: bu entryden erkekler yemek yapmasın sonucunu çıkaran gerizekalıdır. gaza gelerek ihale almasın yeter. yemeğini yapar karnını doyurur o ayrı.
ya sacmalamayın allasen. bir bayan asçı olarak 10 erkekle aynı ortam da calıştım. gün sonun da paçalar dize kadar sıyrılmış su cekiyorlardı. bir bakıyorsun kıldan adamın bacagı gözükmüyor.
Güzel yemek yapıyorsa seksidir. Hele eline yakışıyorsa uuff aperatif niyetine gider.
beni fark ettiler siz kacin.
evinde bunu görecek bir hatun yoksa karnını doyurunca banyoda osbir çekecek olan erkektir.
Mutfak masası fantazisi. Alırım bir dal.
inanılmaz çekici bir beyefendi hindi pişiriyor > http://www.youtube.com/watch?v=A0m_o2gxbsU <
Yakışıklı erkektir. Alt bakkal Hamdi abiyi mutfağa koyun bakalım, yakışıklı oluyor mu?
mutfakta seksi salonda televizyon muhabbetinde centilmen banyoda tertipli ve temiz yatak odasında ayu olan erkektir.

(bkz: sokakta hanımefendi mutfakta aşçı)

nerede lan bunlar ?
mutfakta aşırı sinirliyimdir. seksi diye gelirsin "sikerim senin karabiberini" modunda bulursun, sıkıntı olmasın sonra. hele bi de soğan doğrarken filan, hiç yanıma yaklaşılmaz.
Hayret, killidul enty girmemiş. Ölmüş falan olmasın, evine bi bakın. Tüpü açık unutmuş olabilir.
hayaller biscolata erkeği gerçekler şahin k.
bendeniz. bu başlık benden bahsediyor. genelde yarı çıplak et pişirirken kendimi sikesim geliyor.
yatakta da aşçı olacaktır. her şeyin bir yeri var işte, karışınca böyle oluyor.
Yukarısı bayağı ıslanmış, kafama damlıyor şıpıdık şıpıdık.
öyleyimdir. yani öyle olduğumu söylediler.
yatakta az seksi,konsurken tam maldir.
Mutfakta iş gördüğü için seksi diye kandırılan erkektir.

Yeter ki yemek yapsın, ben de seksi derim. Hatta neler neler derim.
reklamlarda yaşar.

(bkz: biscolata erkeği)
galiba ben.
Hic denk gelmedi.
Var olduğu rivayet edilen erkektir.
Üstüne bir de, mutfakta yetenekli ve pratikse, meselâ portakallı ördek, Şato büryan gibi antin kuntin yemekleri de yapabiliyorsa, hiç durmasın, gelsin beni anamdan istesin.
Çiçek, çikolata istemez. Tostumu yedim bekliyorum!
-hayatım aşırı seksi oluyorsun yemek yaparken..
+ciddi misin??!! Ben hep sana yemek yaparım ki..
-ayy hep yap! cidden sana çok yakışıyor!! (Ahaha)
Mutfakta aşırı seksi bulunan erkek kaslı cıbıl üstüne mutfak önlüğü giymiş hayallerin erkeğidir gerçekler ise balkon göbek yumurta kıran telat ağbidir.