bugün

Manitası için seks objesi olacak erkek idir.

Öpülmelere doyulmaz.
sofrayı toplaması seksi olması için kafidir.
Bundy nin kirik kabi degildir. Her yerde seksiyim mutfakta degilim. Bir yemek yapmaya baslayisim var, yok yag sicrar uzaktan atayim, yok bu boyle mi kesiliyordu en kotusu soyle denesek nasil olur bu nasil olur derken lezzetli fakat bir o kadar zahmetli yenekleri enavai cesit pozisyonlarda yapiyorum. Ne bekliyordunuz lann ben de bisikolata erkekleri gibi cikolata dolu tencereyi karistirsan ben de seksi olurum ama yemek yapmak oyle bir sey degil iste. Zaten cok amatorum.
Derhal sikin.
bendir, yemek yapmakta becerikli değilim ama calvin klein giymiş manken gibi seksi olabilirim mutfakta.
su seks muhabbetinden lokasyon bazli tanimlamanin cikmasiyla rahatlayacak erkektir. hayir, adam mutfaktan cikinca orangutana mi donusuyor?
sofrayı topladıktan sonra eline süngeri alıp, köpüklendirip tabakları yıkaması seksilikte zirveye ulaştırır.

sonuçta ev işi yapan erkek seksiliği diye bir şey vardır.
sevişilmelidir, mutfuck..
Bir erkek evde is yapacaksa listeye yemek yapmak kesinlikle eklenmeli seksi olmasini gectim bizim kizlar yeteneksiz.
+ çok tatlısın
- bi de arkadan sarılmayın ya
Bi sarma saramıyorum, ki onu da işin ehlilerine bırakmak gerek.
çok güzel yumurta kırıyorum kızlar gelin sizede kırayım. olmayan seksiliktir.
noluyo lan? kızlar azdınız mı?
Mutfakta aşırı seksi bulunan erkek kaslı cıbıl üstüne mutfak önlüğü giymiş hayallerin erkeğidir gerçekler ise balkon göbek yumurta kıran telat ağbidir.
-hayatım aşırı seksi oluyorsun yemek yaparken..
+ciddi misin??!! Ben hep sana yemek yaparım ki..
-ayy hep yap! cidden sana çok yakışıyor!! (Ahaha)
Var olduğu rivayet edilen erkektir.
Üstüne bir de, mutfakta yetenekli ve pratikse, meselâ portakallı ördek, Şato büryan gibi antin kuntin yemekleri de yapabiliyorsa, hiç durmasın, gelsin beni anamdan istesin.
Çiçek, çikolata istemez. Tostumu yedim bekliyorum!
Hic denk gelmedi.
galiba ben.
reklamlarda yaşar.

(bkz: biscolata erkeği)
Mutfakta iş gördüğü için seksi diye kandırılan erkektir.

Yeter ki yemek yapsın, ben de seksi derim. Hatta neler neler derim.
yatakta az seksi,konsurken tam maldir.
öyleyimdir. yani öyle olduğumu söylediler.
Yukarısı bayağı ıslanmış, kafama damlıyor şıpıdık şıpıdık.
yatakta da aşçı olacaktır. her şeyin bir yeri var işte, karışınca böyle oluyor.
bendeniz. bu başlık benden bahsediyor. genelde yarı çıplak et pişirirken kendimi sikesim geliyor.