bugün

Merhaba!
Rakka ve Musul'da
ABD, Adana incirlik üssünden kalkan uçaklarla sadece 2 günde, dün ve bugün
550 insanı, kadın, çocuk, bebek ve sığınma evleri ayırmadan bombaladı. Sayıya vurmak çok kolay dimi, yazıyorsun 3 sayı. okuyorsun ve bu senin için hiçbir mana ifade etmiyor. çünkü sen insan canını sayıyla hesaplıyorsun.
Medya suskun çünkü orada IŞiD varmış! Evet sünni yurdu Rakka ve Musul'da yüzlerce insan katledildi. Ama sen duyurmuyorsun. Abd'nin sadık köpekliğini yapıyorsun. Gerekçen de o bölgelerin IŞiD'in hakimiyetinde olması!

Merak ettiğim bir diğer konuda nerede bu güven abideleri ?
nerede ingiliz'e duyar kasan insanlık cellatları !
Nerede insan hakları savunucuları?

sanki bir kapı açılıyor düşümde. Masalımın ilk çağından kör bir kuyuya düşüyorum. güneşin imparatorluğundan, karanlığın zaferi çıkıyor karşıma. yarım kalan düşlerimde masal yüzlü bebekler ağlıyor hala.
bir çağ yanıyor. duyuyormusun bir çağ yangını bu.

rahmet mi bu yağan ışıklar baba? yoksa azap mı?

böyle mi olmalıydı baba? bükülmeyen bileğim taşlarla kırılmamalıydı. öldüm ama adım "Terörist" 'e çıktı.

biz birkaç satır. bir avuç toprak, değildik.
böyle olmamalıydı.

kimin oluyorsa olsun artık bu kanlı zafer. adını kim koyarsa koysun bu zalim çağın.
bu zulme sessiz kalan. bu zulme alkış tutan herkes utansın.

#MusulveRakkadaKatliamVar
duyarsızlara soruyorum;
uçaklardan atılan bombalarla hergün yüzlerce masum çocuk öldürülüyor, kanın donmuyor.
londra 'da dört ingiliz ölüyor kanın donuyor.
kanında bozukluk olmasın ?
kılışdaroğlu istifa.
akp ve rte'nin referandum mitinglerini engellemedikleri sürece sorun olmayandır.
Faşist Alman domuzlarına ve yardakçısı melez hollanda göt lalelerine bir kaç kelam etti diye erdoğana söylemedik laf bırakmayanlara;

Fırat kalkanı başladığından beri onlarca şehit verdiğimiz halde, daha bir günden bir güne siz hiç duydunuz mu yada gördünüz mü dökülen müslüman kanından başka bir şey ? Hepsi elbirliği yapmışlar. Avrupa amerika rusya. Hepsi. Sadece senaryolar farklı. Ölenlerin hepsi müslüman.

Siz habire erdoğana yüklenin durun. Öyle ya, oturduğu yerden konuşmak kolay nasılsa.
--
ey zulmün tanrısı
insanlığın baş belası
defol amerika!
çek elini ekmeğimden!
onurumdan, namusundan!
defol!
amerika!
--

Eşkiya dünya'ya hükümdar olmuş, istedigi yerleri bombalıyor, istedigi devleti yakıp, yıkıyor, istediğini kodeslere tıkıyor.
Amerika tam bir eşkiya, dünyanın en namussuz terör devletidir. musul'da ölen siviller için ihtimal dahilinde demiş yavşaklar.
günlerdir Musul'da bombardımandan başka birşey yapmıyorlar. resmen halk direniş için IŞiD'e katılıyor. sevseler de sevmeselerde.. çünkü onlarda çok iyi biliyorlar ki Abd askerleri ve şialar musula ve Raqqa'ya girdikleri anda ev ev katliamlar başlayacak.
biliyorlar zira daha önceden deneyimleri var.

Benim anlayamadığım.
Birileri hala dökülen kanlar köpek kanıymış gibi umursamayıp referandum havasında. "Aman hayır diyelim" , "Aman evet oylarını toplayama devam edelim" bu artık insanlara katliamlardan daha kutsal gelir oldu. Musul'da dökülen müslüman kanı, falanca kukla'yı başkan yapmak kadar değerli değil. Tabi ya o falanca kişi başkan olunca zaten islam tüm dünyaya hükmedecek değil mi ?!
nasıl olabildi de kendinizi bu kadar kaybettiniz.
ne zaman bu kadar boş insanlar oldunuz?!
Allah bir kimsenin kalbini kararttığı vakit artık nasıl sapacağı ve dalalete gireceğini bilemez insan. Bazen bir demokrasi düşmanıyken zamanla "demokrasi sadece araçtır" demeye başlar. şimdi bana sakın iftira atmayın beni kınamayın.
Hani ne güzel söylemiş Şeyh Ömer Abdurrahman;
"bizler harici isek sizler Ali(radiallahu anh) dostları mısınız"?

SiZ KiMSiNiZ?

çıldırıcam yahu çıldırıcam. nasıl rahatça yerinizde oturabiliyorsunuz. nasıl mutlu olabiliyorsunuz bu dünya'da...
gerçi benimde pek bir şey yapabildiğim yok. zaten fırsatımızda yok. ama bilin, duyun istiyorum. görün liderlerinizin köpekliğini yaptığı devletlerin icraatlarını..
susmayın!
seslerinizin kısılana kadar haykırın.
sizi susturmaya çalışan elleri kesin.
bir kaç kişiden ne olacak ki demeyin.
tek başınıza bile kalsanız ne olursunuz susmayın.
duyun beni
ve bilin ki, bugün amerikan askerlerinin tam dibinizde çocukları katletmesi karşısında hiç rahatsız olmuyor, rahatça hayatınıza devam ediyor ve göz yumabiliyorsanız. Yarın öldürülen o çocuklar sizin çocuklarınız, kardeşleriniz olabilir.

IŞiD bölgeleri ‘onaysız’ vurulacak: Sivil-savaşçı ayrımı yapılmaksızın 'atış serbest' kararı!

işte tüm ayrıntılar: http://idhaber.net/isid-bolgeleri-onaysiz-vurulacak/

Gizli işgal planı: IŞiD’e karşı 16.400 ABD askeri!

Devamını oku: http://idhaber.net/iside-karsi-16-400-abd-askeri/

ABD'den 'şaşırtmayan' hatta 'beklenen' açıklama: “Musul halkını vurmamız meşru!”

Devamını oku: http://idhaber.net/musul-halkini-vurmamiz-mesru/

ABD'yi kınamaya korkan BM'den zoraki açıklama: Rakka halkı için endişeliyiz!

Devamını oku: http://idhaber.net/bm-rakka-halki-icin-endiseliyiz/
az önce gördüğüm bir habere göre.
kurtarılan? doğu musul'da
silahlı kişiler bir eve baskın düzenledi ve evin sahibini öldürdüler.
zafer mahallesinde (!!) bir gencin ölüsü bulundu!
olacakların fragmanı.
vay halimize!
görsel
bakınız burası ramazan ayında mosul.

görsel
Bakınız burası Mosul'un batı yakasındaki Zenceli mahallesinde koalisyona ait savaş uçaklarının 'beyaz fosfor bombası' kullandığı görüntüler !!

Yani özetle, savaşarak ilerleyemedikleri bölgeleri fosfor bombalarıyla kadın çocuk demeden yakmaya çalışıyorlar. O bölgede binlerce sivil var!

Avrupa da saldırılarında kasten hedef alınmamasına rağmen tek bir çocuk yaralandığında ya da öldüğünde dillerinden düşürmeyen kafirlerin işi böyledir işte.

Ve biliyor musunuz?
Mosul da,
Videolarda, tvlerde, basında, kamuoyunda ağlayan kadınları göremeyeceksiniz.

yüzlerce yeşil otobüse binip kaçan korkakları göremeyeceksiniz.

" neredesin ey bilmem kaç milyon,milyar musluman.." diye bağıran kardeşlerimizi de göremeyeceksiniz.

Rafizilerin eline düşmesin diye kadınlarını öldürmek için fetwa isteyen mucahidleri de göremeyeceksiniz.

Çünkü o kadınlar ve adamlar şerefli kimseler. Olan mermilerini kafirlere harcamak yerine kendi kadınlarına-kızlarına harcamayı düşünen ahmaklar değil.

Kadınlarının kafalarını sıkıp namuslarını edebiyat parçalayan hareketlerle savunmazlar. Kaldıki kadınlarımız kendileri musade etmez buna.
Her biri ney olduğunun kim olduğunun farkında. Onlar kafirlerden yardım isteyecek zelil kimseler değil.
Her bir kadının kemeri var. Onlar teslim olucu değil. Kocaları tarafından öldürülmesi gereken, erkekleri ve savaşı tehlikeye sokacak, namusları ile imtihan edilecek kimseler değil.

Kafirlerin onları ölümle korkutması boşa bir çaba.
ister gökten ister yerden saldırın onlar silahlarını bırakıp kaçacak değil.
Onlar iyi biliyorki ölüm kendilerine gelirse sağlam kaleler içinde de olsa Allah onları bulur. Allaha tawakkul etmiş muminleri fosfor bombası korkutmaz. 200 dolara silahlarını bırakıp kaçmak onları ölümden de kurtarmaz.

Allahım senin kelimelerinle sana dua ediyoruz " onları bizi cezalandırdıkları gibi cezalandırmak istiyoruz "

Allah'ım müslümanların fosfor bombaları yok, fakat sen nişanlı nişanlı 5000 melekle yardım edersen kafirlerden kimseyi bırakmazsın.

Bizi onların intikamlarına memur et.
Allahım arzında ve arşında kafirleri sıkıştır.
Onları dünyada ve ahirette yak!
Allahım yerini ve göğünü kirletmelerine izin verme!

Muminlere yardım et Allahım..
Senden haddimizi aşacak şeyler istemiyoruz.. Misli misline istiyoruz.
Bize nasıl saldırıyorlarsa onlara öyle saldır!
Bizim dostumuz,yardımcımız,kuwwatimiz sensin.
Senden başka yardımcı da yoktur!

Ey göğü eliyle düren Rabbim! Bunları göğünden yerin dibine dür!
Subhanallah wallahi Azim! Wallahi Kahhar! Billahi muntakim Allah!

Allahumma amin!

(WomenDawah)
musul.
ne londra ve paris kadar konuşulmadı oysa musul'da sokaklar cansız bedenlerle dolu.
sınırımızın az ötesinde çocuklar katledilirken bize ne diyenlerin hesaplarının ingiltere'deki saldırıdan sonra salya sümük ağıt dolmuş olması ayrı ironi.

kimin tarafındasınız.

ibn hazm rahimehullah dedi ki:

kafiri destekleyen herkes kafir olmuş olur. müslüman olduklarını iddia etseler de durum değişmez.

[el-muhallâ, 11/200]

allah şahidimdir. dünyanın dört bir yanında katledilenler müslümanlar değilde hristiyanlar olsaydı.
umurumda değil-gebersinler demezdim. ben kendimi biliyorum.
umurunuzda olmamasına rağmen her platformda yazmaya devam edeceğim.

sadece son bir ayda kaç sivil bombaların altında cayır cayır yandı biliyor musunuz? tahmin edin sadece 1 günde 150 insan ölmüştü deyr ez zor'da!

herkesi kendiniz gibi vampir sanmayın!
sevindirici haberdir. Islam adı altında zulüm yapıp utanmadan burda duygu sömürüsü yapıyorsunuz. Münafık dedeniz muaviye ile birlikte en alt tabakada yanacaksınız.
Sevinilecek bir durum değildir.
Orada ölenler siviller çoğunlukla.
Orayı bombalamak savaş suçudur.
Sivillerin arasına saklanmak da.
Emperyalizm iyi wuri.
Suriye'de üniter yapı olmaz dedi daha bugün Dugin.
Kimse sevinmesin, mesele sadece petrol dolarları.
Buralı olan herkes (kürt, şii, zünnü) uzun vadede kaybedecek.
Bizim kiler ulaşmıştir artık rakkaya. Sabah yola düşmüşlerdi ağır zırhlılarla. Allah yardım etsin.
çocuklarını ve karılarını da öldürürler inşallah teröristlerin. tavşan gibi sikişip terörist yavrulayanlar yok edilmeli.
görsel
Türkmen kardeşlerimiz olmasa umrumda olmayacak katliam.
musul yıkılsın yerine alexandria falan yapılsın. o ne öyle çamurlu toprak gibi "musul" diyorlar.
allah yardım etmemiş demek ki. siz çıkardınız lan bütün bu sorunu. gül gibi, kardeş gibi yaşamak varken din kavgası yaptınız, okul yapalım diyene dinsiz dersiniz, koca koca silahları çocukların eline verirsiniz.
Terör bahane edilerek, yabancı ülkeler tarafından diyarbakır'ın, hakkari'nin, hatay'ın içinde siviller olmasına rağmen bombalanmasını düşünün.

Ondan sonra da gebersinler yansınlar ölsünler diye entari girin girebiliyorsanız.
https://twitter.com/RamiA...status/871347314127974401

Video kaydını buldum. Bu burada dursun.