tayyip gittikten sonra başa geçecek adam. lakin bu adamın da tayyip'den farkı yok. şimdi biz nereye sıçacağız başkan?
ikinci tayyip. tayyip allah allah deyip s.kiyor milleti; sarıgül de yallah yallah deyip s.kecek.
Boksör olması gerekirken yanlışlıkla siyasete atılmıştır. Belediye baskanı olacağım derken kendini gece bekçisi olarak bulabilir.
Boşuna debeleniyor sandıga gömülecek.
altaylı'nın polisler ile ilgili sorduğu soruya 'onlar da ne yapsın görev yerleri değişip duruyor gariplerin' gibisinden bir cevap vermiş başkan adayı.

tıpkı attığı yumruk gibi bu da gündeme bile gelmemiş. şaşıran?

sarıgül'ün de erdoğan gibi esas olayı belediyecilik aslında. projelerini anlatırken ateş çıkıyor gözünden. topbaş'a tercih ederdim en azından bir dönem kendisini bana kalsa. kalmaz ama tabi.
bu adam kim belediye başkan adayı mı provakatör mü?

https://twitter.com/Gizli...status/444259723315924993
projelerini buradan takip edebilirsiniz. akp gibi fantastik projeler yok, halkın ve şehrin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmış projelerdir:

http://www.youtube.com/user/sarigultv
eski bir komşusunun anlatımıyla (şişli belediye başkanlığı yaparken) apartman aidatını bile ödemeyen büyükşehir belediye başkan adayı. hatta ödemeyenler listesinde adı yazdığı için cam dolaba yumruk atıp listeyi söküp, buruşturup atmasıyla da apartmanda meşhurmuş.
boksör mübarek. üzülerek söylüyorum mustafa sarıgül'ün kadir topbaş'tan milim farkı yoktur.
kendisini seçmek için istanbula taşınılmak istenen efsane lider.

"inandık dizildik ardında safa
Hep ilericidir sizdeki kafa
Soyadın sarıgül adın Mustafa
Sen özel adamsın büyük başkanım...

Yenilmez pehlivan yılmaz güreşçi
Halkıyla tek adam öz direnişçi
Gariple garipsin işçiyle işçi
Sen güzel adamsın büyük başkanım...

Caddeler rengarenk kaldırsak başı
Parisi solladı şu Nişantaşı
Sayende aydınlık her köşe başı
Sen özel adamsın buyuk baskanım..."
Şişli mafyası
mustafa Sarıkıl
(bkz: tek yol tek umut ahmet Ercan)
erzak paketi dağıtmaya başlamış. sanırım seçilecek...
(bkz: mustafa sarıgül ün dağıttığı erzak paketi)
görsel
türkiye'nin en tutucu illerinden olan karamanın bazı apartuman duvarlarında bile çare sarıgül yazıları var bu adamın. seviliyor hazar.
30 martta sadece 2-3 puan farkla kaybedecek...
kaybederse ilk bulduğum yolla afrikaya gideceğim.
geçen gün taksime geldiğinde şöyle bir baktım uzaktan adam yani öyle normal...

(bkz: çare frank underwood) *
şişli ilçesi mevcut belediye başkanı, chp'nin istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.

Sarıgül'ün siyasi hırsları, yolsuzluk iddiaları, siyaset sahnesindeki koreografi başarılarından bahsetmeyeceğim.

berkin elvan ve burakcan karamanoğlu'un ölümlerine gösterdiği tavır nedeniyle sınıfta kalmıştır. mitinglerde, tv'lerde tribünlere oynayıp halkın tamamını kucaklayacağım nutukları atarken, berkin elvan için seçim programını iptal etmiş, cenazesine katılmıştır. diğer taraftan burakcan için yalnızca taziye bildirmekle yetinmiştir. bu tutumuyla sarıgül, siyasi kazancını rant getirecek odaklar üzerinden yaptığını göstermiştir. lakin halk bunları görüyor.
darp ettiği kişi için "AKP'li bir arkadaş, vatandaş değil..." diyen şahıs.
hakkında atıp tutanların hırsızı katili kul hakkı yiyeni göremeyip ufuklara doğru süzüldüğünü gösteren en güçlü aday.
Nam i diğer Jean cloud van Damme.
Çare sarıgül.
kendisine oy verirken pusulanın üzerine koca harflerle "çare sarıgül" yazacağım über şahsiyet.

sizde ihmal etmeyin.
belediyeciliği iyi bilen adam.

işini eğli.
30 martta istanbul un yeni belediye başkanı olacaktır.
yaptığı yumruk show ile ilgili olarak fatih altaylı'ya "Ben yanından geçerken çok ağır bir şey söyledi. Orada vurma kırma diye bir şey yok. Teşekkür ederim dedim geçip gittim." sözlerini söylemiş chp istanbul büyükşehir belediyesi aday adayı. aynı zamanda yalancı da. hayır görüntüler ortada zaten, kime neyi anlatıyorsun. komik.
http://www.cumhuriyet.com...k_tartisilacak_iddia.html
Meşhur reklamıyla gözde aday tek çare Sarıgül.
kendisi karısı yani sülalece istanbulu orospu yapacak sarıgül kabilesi.