bugün

trabzonlu olmasına rağmen beğeniyorum bu adamı. çok mantıklı, akıllı laflar ediyor. takipteyiz.
büyük iş başarıyor. yürüyedursun.
"Devletim benden 20.000 dolar alsın katkım olsun" diye yalaklanarak seneye milli takım antrenörlüğünü garantilemiş veya en azından dikkati çekmiş yeni yetme yandaş.
tamam mustafa sensin. büyük oynamış, iyi yere yatırım yapmış.
bir sonraki seçimlerde akp ankara milletvekili adayıdır.
en azından osmanlıspor'dan kovulmamayı garantiledi.
geçen bir maç sonrası ''dolar'' konusuna el atmış hocamız. devlet gelsin benden alsın dolarımı demiş. pek bir alakasız oldu söyledikleri. he belki osmanlıspor teknik direktörü olmanın bir gereğini yaptı bilmiyorum.

hocanın doğum günü gelmek üzere. kendisini bağlı bulunduğu camiadan bağımsız olarak değerlendirerek bu akşam hediyesini takımının uefa avrupa ligi'nde gruptan çıkması sebebi ile aldığını düşünüyorum. bu bağlamda sevindim. ama hatırladığım bazı söylemleri vardı trabzonspor başında iken şöyle derdi; lige bakacağız, lig daha önemli. bu sözleri söylerken aynı zamanda avrupa'da mücadele ederdi hocanın takımı.

vizyonunda bir problem vardı o günlerde. umarım bu konuda kendini aşmış olarak gruptan çıkmanın önemliliğini iyi anlar ve avrupa'da olmanın getirisiyle süper ligi karşılaştırma yanlışına düşmez.
helal olsun dediğim hoca.

futbol bilgisinin yanında genel kültürü çok sağlam olan teknik adam.
Teknik adamlığını beğenirdim fakat geri kafalının tekiymiş.
Trabzonludur çok bir şey beklememek lazım. Evet.
kendisi atatürkçüdür. osmanlıspor taraftarı atatürk'ü ıslıklamıştır. eğer gerçekten atatürkçüyse basar istifayı.
maç sonları felsefe yapacam diye çok kasıyor. abi her maç sonu mesaj vermek zorunda değilsin. kasma lütfen!
devre arası yaptığı transferlerle takım kimyasını bozmuş hoca.
keşke bursaspor'un başına geçse. tam bursaspor'a göre bir hoca.
Çakma filozof 2. Birincisi tinercilerin başında. Evet.
konyaspor'un yeni teknik direktörü.

http://konhaber.com/haber...y_ile_anlasti-713819.html
akhisar'ı adam eden, osmanlıyı toparlayan ve derme çatma takımla gruplardan çıkaran vizyonu olan bir adam.

hayırlı ve başarılı olacağına inanıyorum.
bence osmanlısporda oldugu gibi konyasporumuzda da başarılı olacaktır.çok hırslı bir adam dogru transferlerle önümüzdeki sezonda süper lige yine damga vuracaz.
istifa etmeye eğilimli, hırsı olmayan futbol adamı. Kuvvetli olasılık sezonu tamamlamadan ayrılacaktır. Yarışmacı olmayan takımlarda alt yapıda memur zihniyetiyle çalışacak kişidir.
bu adamın yeteneklerine güveniyorum. eğer konyasporda da başarılı olsun yolu mutlaka 2 büyüklerden geçecektir.
konyaspor için doğru tercihtir.

mustafa hoca kirli türk futbolunun içindeki ender güzelliklerden biridir.
sistem hocasıdır. atiker Konyaspor adına doğru karar.
Konyasporumuza hayırlı olsun.
Konyada başarılı olması kesin diyebiliriz. Sistem hocası.

Not:fb
hoşgeldin hocam. takımla ve ahmet şan ile iyi anlaşırsınız inşallah. bu şehir bu takımı ve yönetenlerini bağrına basıyor.

https://youtu.be/L9cWKw3gV6A
Kadro bozulmayacaksa konyaspor için güzel bir teknik direktör seçimi.
Avrupa da tecrübesi var Ligde de geçen sezondan ders çıkarmışsa iş yapar.