bugün

Erkek evladı var. Hatta ilk evlat edindiği çocuk erkek. Yuzbasi rutbesiyle ordudan emekli olmuş. Bizim basın siyasi partilerin kiraladığı hırsız çetesi olduğundan atatürkün aile bireyleri çok nadir medyada yer buluyolardı.
Yeni bir rakip istemeyen medya ve siyasi partiler bazı şeyleri hemen hemen hiç yazmıyorlar. O yüzden hiç medyada gosterilmeyen ve yokmus gibi yapilan bir kisidir ama oyle biri var.
Arapperest pedofil orman çocuklarına dert olur.
9 yaşındaki kızı koynuna alanın müritlerine dert olur.
sarı saçlı 4-5 yaşında ki kız bebeleri çok severmiş herhalde hem selanik hem de çocuğu olmadığından olsa gerek , evlat edindiği bir büyüğüm yalova'da amcamların sokağında otururdu iki katlı balkonlu bir evde balkonda görürdüm çocukken.

yalova'ya geldiğinde 1933-35 falandır dedemin köyünde kalırmış ,şimdi ilçe merkezi oldu.
babam anlattırdı, sabah yazın tabi şort-fanila omzunda havlu banyolara yürürmüş ,tabi makam arabası ve korumalar herhalde uzağındadır. ( bu konuda anlatım olmadı)

babam(1914 doğumlu idi babam) bir kaç kez rastlamış kere rastlamış çocuk gördü mü bilhassa sarı saçlı,hemen çağırır saçlarını okşar konuşur 5 lira çıkartır cüzdanından kıza verirmiş. büyük para o zaman 5 lira erkekleri 50 kuruş.
babam fazla muhabbet etmezdi kırk yılda bir anlattığı olay. ikisine de allah rahmet eylesin.

mustafa kemal'e içki müptelası diyen yavşaklara yazayım.

köşke geldiğinde fazla dışarı çıkmazmış termal banyoya ,havuza o kadar arada köşkün etrafında ki ormanda yürüyüş falan ,orman dedim gerçekten çok güzel ormandır ilçenin etrafı hala.

alkol dedik,babam koca köşkte bir alt katta girişte birde üst katta bir pencerede ışık görürdük derdi , çok hafif bir müzik sesi olurmuş ancak yakında duyulacak bir müzik sesi gece 2 falan ışık söner , sabah 9-9,5 görürdük paşayı derdi.
bir gün içkili yada bahçede içerken görmüş değiliz derdi. meraktan tabi köşkün oraya giderlermiş paşayı görecekler ..

babam inanın inönü'yü daha severdi inönü'yü çok anlatırdı hep inönü chp , inönü'de fazla severdi demem yanlış anlaşılmasın ,kardeşim demirelci idi uyuz olurdu kardeşime...

ben bu çocuk sevgisini atatürk gibi kim jung- un'da gördüm, videolarda. jong-un bir keresinde eşini itti ben seveceğim diye hastanede çocuğu.

atatürk'ün kız çocuğu sevgisini istismar eden şereften ,insanlıktan yoksunlara itlaf ettim bu yazıyı.

açıkça yazayım, tayyib beyde çok sever kız çocuklarını kısıklı'da gördük çok kez , sümeyye'yi çok sevdiğini okumuştum , bakın videolara bilal hep uzak durur sümeyye oldu mu hep yanında.

lütfen terbiye sınırları aşmayın.
iste kendini akilli zanneden bir seref yoksunu daha. ama cok cahil be.
bunlari egiten dingiller ders anlatirken burnunu karistirip hap yapip arkadasina atanlardan biri bu kesin.
bu hadsizliği yapacak kadar palazlandılar ya en çok bize yazıklar olsun.
körler sağırlar birbirini ağırlar. türk düşmanı ermeni götünden iftira uydurdu, türk düşmanı aktrol sevine sevine buraya taşıdı. bak ama türk düşmanı ermeni hepsinden daha akıllı, 100 yıldır sürüyle kadrolu sarıklılarının feslilerinin akıl edemedikleri iftirayı ilk o akıl etti.
mustafa kemal in "abdurrahim" isminde kürt kökenli yetim ve öksüz bir çocuğu evlat edindiğini bilmeyenler boyle cahil cahil konuşurlar işte.

(bkz: abdurrahim tuncak)

https://www.biyografya.com/biyografi/2714
Ben de kız çocuklarını çok severim. Ne var bunda?
mustafa kemal in "abdurrahim" isminde kürt kökenli yetim ve öksüz bir çocuğu evlat edindiğini bilse ne olacak? bu sefer de "nedense bir çatı altında kızlı erkekli karışık çocuk evlat edinmiş" diyecekti. evlatlıkların hepsi erkek çocuk olsa, o sefer da ona göre iftira atacaktı ("erlerle güreşirmiş", "vedad uşakızadeymiş" sanki o iftirayı da atmadılar). adamın niyeti pis olduktan sonra.
güncel Önemli Başlıklar