bugün

Beni çok üzmüştür.

Koşa koşa gidecektim halbuki..
bu lavuk dinciler(lavuk olmayan dincileri tenzih ederim) bir gün nasıl olsa öleceğim bunun farkındayım ayaklarına yatarlar ya , bu sadece lavukluklarının bir tezahürüdür. yoksam içten içe ölmeyeceklerini düşünürler.
bu laftan sonra tayyip koşa koşa cenazesine katılacaktır. söylemedi demeyin.
Insan olmayana cenaze yapilmaz ki zaten. Bos bir istektir.
(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)

sen hayırlısıyla bir geber de...
hem de cunüb gitmek farz oldu demek.
ayrıca bakınız (bkz: sen yeter ki öl gerisi kolay)
Çünkü ölünü sikeriz senin.
sen hele bir öl diye karşılık verilecek abuklama.

cenazene gelmem ama yolum düşer ve sıkışmış olursam direkt senin mezarına işerim.
senin cenazene cünüplular gelir valla yarram bizde ortam böyle.
başlık görülünce hangi götün söylediği belli olan açıklama, o değilde bu mundarı bu vatanın toprağına gömecekler...
cenaze namazını da kendin kıl inşallah.
Hay hay zevkle dedirtir.
kemalistleri çıldırtan açıklama. üstad'ı pek siklemiyoruz ayaklarına giriyorlar ama küplere binmişler apaçık şekilde.

kadir mısıroğlu'na da hiçbir hayranlığım falan da yoktur ama bu kadar sözlerinin üstüne gidilmesi canımı sıktı.

gayet normal bir açıklama bu yani, daha doğrusu vasiyet. pek tabii ben de 'cenazeme galatasaraylılar gelmesin' ya da ne bileyim 'ibneler gelmesin' diyebilirim. kim karışabilir olm? cenaze benim cenaze, size ne amk.
bu şeref yoksunu mahluku a habere çıkartıp görüşlerini alıyorlar, kime güvendiği ortadadır.
Üstad kadir mısıroğlu'nun vasiyetidir. Elbetteki yerine getirilmelidir. Kemalist sevenleri üstadın cenazesine gitmesinler.

Allah başımızdan eksik etmesin...
insanı nekrofili yapacak zatın beyanı.

Şeytan git ... diyor.
cenazeni kaldıracak adam olacak mı bakalım zamanı gelince. (bkz: hunili deli)
öptüm say, gömdüm bye şeklinde seviyesine inerek cevap verilecek sakallı ve fesli kezban beyanı.
şu seviyesiz adamı hala dinleyen var mı ? diye soruyor insan.
allah gecinden versin mübarek ağzından yel alsın dedirtenzo. fesini sevdiğim mübareği. maşallah.
peki gelmeyiz dedirten sorunsaldir.
Gelip mezarının üstünde yaşasın yaşasınnn diye tepinip dans etmezsem. Ayrıca mezar taşı yerine devasa bir yağ hunisi dikeceğim, maskotumuz öldü yazan.
gelenler ve gelmeyenlere bu kadar takılmaması gereken zat.

cenazene değil hacet gidermeye geliriz gardaş.
dikkat et mezarına...
Öl sen hemen lütfen kardeş. Kimse gelmeyecek suphen olmasin.