bugün

süphanallah ben şok, ben manşet.
Ceceli ve selin imer e yüklenip herkes bu karinin arkasindaydi.

Kari sizin kadar takmamiş kocasini mustafa siktirip gitse de rahat rahat aşk yasıyım diye dusunmus.
Vay be her zaman sessiz masumlardan korkucaksin * .
intizarın Ceceliden
Daha Erkeksi Gözukmesi
Bunu sozlukte bir farkeden benmiyim...
Helal olsun dediğim ilişkidir. Cinsel kimliklerini açık şekilde belli edip delikanlı gibi yaşamışlar. Toplumun tepkilerini göğüslemeyi de bilmişler.
Buzlu badem hangisinden çıkmış linki açmadım.
Tek cecelik ilişkidir.
lezbiyenlik güzel diyen i.neler anca otuz bir çekerek izlersiniz. ne kadar yumoş varmış yahu.
beni şoke etmiştir.
ilişki videosu diye paylaştıkları videoya baktım da herhangi bir ilişki göremedim ben orada.
kankamla benim hareketlerime benziyor daha çok.
çocuğun mustafa ceceliye verilmesini gerektirmektedir. cecelim herşeyim. bu arada videoda sinem gedik bir şey yapmıyor diyenler göz muayenesi olsunlar.
Insanların tercihi zerre umrunda değil ama kimse bana eşcinselliği savunup sevimli göstermesin. Mide bulandırıcı, berbat, hastalıklı birşey bu. Eşcinsel iliskilere vücudun böyle tepki vermesi insan fıtratının buna uygun olmadığını kanıtlar. Hastalıktır bu yüzden. Allah yoldan sapanlari doğru yola iletsin. Homolar da heterolar da rica ediyorum aşklarını kimsenin gözüne sokmadan yaşasın. Kusacam yoksa yav.
Tanim: iki ucu boklu değnek iliskisi
buradaki asıl olay intizarın prodüksiyon şirketinin takınmış olduğu tavırdır. patron çıkıyor ve pervasızca diyor ki “biz bu zamana kadar bu şahsın erkekle s.kiştiğini sanıyorduk meğersem kadınla s.kişiyormuş. bu şartlarda devam edemeyiz.” bir kadının eşcinsel olduğu için işten çıkartılması ne trajikomiktir.
intizar ne alaka aq?
peki soru şu; hangisi aktif hangisi pasif?

görsel
Seviyeli bir ilişkiye benziyor.
bu işlerinde boku çıktı.
banane kardeşim ya, ben düşmüşüm kendi derdime.
kişilerin cinsel tercihleri hiç kimseyi ilgilendirmez!

nafaka vermemek için eski karısını özeli ile vurmaya çalışan karaktersiz, aşağılık bir adam söz konusu... olayın vahim kısmı bu!

çok değil kısa bir zaman önce ceceli’yi yerden yere vuran millet şimdi de ceceli’yi savunur olmuş. böyle de iki yüzlü ve garip bir milletiz.
Mustafa Ceceli, intizar ve Sinem Gedik aynı karede;

görsel

https://www.haberturk.com...ia-edildi-2058415-magazin
oha amk videoyu görmemiştim ben. bu intizar beni bile ziker bu nasıl bir arzudur. cecelinin karısını alıyo çeviriyo bildiğin erkek gibi takılıyor. hardcore seks lan bu resmen. intizar dedik şahin k çıktı.
güncel Önemli Başlıklar