bugün

2 gün önce diferansiyel denklemler sınavında en kolay 5 soruyla sınav yapan ve bana 50 veren kişidir. 5 soruyu toplam 20 dakikada güzelce yazıp çıktım ama gel gör ki onun bölümünün öğrencisi olmadığım için kırmış hayvan herif 50 puanı. toplam 40 kişi yarısı 100 almış. bu adam göremeyeceğiniz bir şekilde triplerin içerisinde. ulan adam başka bölümden gelip alsa dersini ne olur? neden takarsın kafayı ona? sınavdan önce dediler bana kağıda sakın bölümünü yazma diye. e yazmadık işte sonuç ortada. sonradan öğrendim ki soruları da sıralı çözmeliymişim. şimdi bu adam bölümümü yazmadığımdan mı, soruları sıralı çözmediğimden mi, yoksa numaramdan bölümümü öğrendiğinden mi kırdı puanı mı? farketmez ki musa şenel işte bu. ama ahdım var hoca ikinci vizeden 100 alacam.

(bkz: seni bulajam olum seni bulajam)
kendisi hakkında değişik efsaneler bulunan anadolu üniversitesi endüstri mühendisliği bölümü başkanı..78-79 yaşındadır..mezun olalı henüz 4-5 sene oldu, yani tahmin edin senelerden 2004-2005, 2000'li yıllardayız yani, adam hala saçtı küpeydi onlarla uğraşıyordu o zamanlar ki muhtemelen hala uğraşıyordur..derse kot pantolon giydi diye bir arkadaşımızı almamışlığı vardır..ha biz ya erkenden derse girip en arkalarda saçtı küpeydi saklanarak otururduk ya da girmezdik derslerine..bir de kendi bölümünden olmayan öğrencilere accayip takar bu deli..hele ki biz elektronikçileri hiç sevmezdi..deli işte..
ayrıca başlığın hazır açılmışı var diyenler için* (bkz: musa senel)
" doktor bir kisiyi öldürür, mühendis bin kişiyi."
güncel Önemli Başlıklar