bugün

9.nesil yazar hoşgelmiş normal hayattada tanışırım.
hoş gelmiş yazar.

beckett sever imiş, e biz de onu sevdik.*
nesildaşım yazar. hoş gelmiş.
(bkz: #15552776)

kendisi o rus senin, bu hırvat benim gezen yazardır. haklı (!) olarak türk kızlarını beğenmemektedir.
efsanevi stout beer markasi.

ayrıca 9.nesil yazar, Welcome To The Jungle
aynı dertten muzdarip olduğumuz (ki o derde can feda) süper yazar.
"kadinlar tanridir zaten. yaratma yetkisini tanridan almislardır!" şeklinde bir cümleyle ve daha fazlasıyla
kadını baş tacı yapabilen, egosunu, cinsiyet farkını çoktan aşmış, yaşı kocaman olmasa da, aklı fazlaca büyük olan
hayretlerimi tavana çarpan değişik yazar. *
+
rihanna'nın ayaklarını sevmez, esra erol hayranıdır. *
he birde zengin muhitinde yaşar, sinemadan anlayan sinemaseverdir,
tarantino'yu sever ama öyle büyük hayranı falan değldir..
çünkü christopher nolan gibi daha iyi bir yönetmene hayran olmayı tercih etmektedir. *
öyle bir ayar verdi ki ağzım açık kaldı. lise 1' e giden benim, ebediyat dersi gören benim, hala ve hala bazı insanlar yazdığım kelimlerde hata arıyor. yalnışım varsa uyarın ama bu rencide edecek şekilde olmasın.

entellektüelliğim doğuştan, cüretim sonradan. selam ederim, gözlerinden öperim.
(bkz: siyah ince parlak/#19851589)

sözlükte yalnız olmadığımı bildiren yazar.

eyvallah.
bana ana avrat küfür edip üstüne provakatörsün diyen kişi. kafası çok güzel. modlar tarafından da müthiş şekilde korunuyor. siyasi görüş benzerliğinden sanırım. bana "cunku sen asagilik bir insansin" dediği entryi gammazladığım halde entry silinmedi, tam tersi kendimle alakalı entry gammazladım diye gammazlığım elimden alındı. zihniyetin taraflılığına bak. utanın.
canını yediğim yazar içimi rahatlatandır sağolsundur.
(#21324292)

(bkz: sonra vay efendim niye silik yedim) *
(bkz: #22073564) gülmekten yarmıştır. içine taş mı koyacaz abi?
klasik klavye delikanlısı!! anladığı şeyin sadece futbol olmasından gayet anlaşılıyor ne ''mal'' olduğu..
nacizane bir hatırlatmada bulunmak istediğim yazar.

--spoiler--
herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değildir, başkalarının farklı düşünceleri olabilir. farklı görüşlere saygı duyduğumuz sürece huzur içerisinde oluruz.
--spoiler-- *

edit: iyi adammış. sevdim.
Çok boş zamanı olduğundan üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokan ayak sapığı yazar...
bilgisini paylaşmaktan çekinmeyen cömert bir 9. nesil yazar.
sevdim kendisini.
güncel Önemli Başlıklar