bugün

iühf' de anayasa hukuku derslerine girer. dersi çok güzel anlatır, ara ara espriler yapar derse olan ilgiyi arttırır, 'sınavlarda anayasa hukuku nosyonunuzu ölçmek istiyorum ve sınav kağıdına benim derste söylediklerimin aynen yazmışsınız ben sizden yorum yapmanızı istiyorum' der. 'ben genç bir bilim adamıyken', 'ingiltere' de hocama şunu sordum' gibi kendini öven cümleler kurar. ayrıca bu senenin ilk döneminde isyan ettiğimizden dolayı semih gemalmaz' ı anayasa kürsüsünden uzaklaştırmak için girişimlerde bulunmuş ve uzaklaştırmıştır, buradan kendisine şükranlarımı sunuyorum.

bilgilendirme: artık anayasa kürsüsünün 2 doçenti var. murat yanık' ın tek doçent olma özelliği sona erdi.
Sadece istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi olması değildir onu özel kılan. O, öğrencilerine çok fazla değer veren, öğrencilerinin iyiliğini fazlasıyla düşünen, onlar için sürekli çabalayan özel insanlardan birisidir.
peki ama nedeeeen sorusunu her ders kendine sorup cevaplayan doktrindeki farklı görüşleri birleştiren kıyak eğlenceli doç tur.